Жах і викинуті гроші. Замовила доставку через Glovo (чізбургер, комбо та напій). Доставка тривала годину — курʼєр розвозив інші замовлення. Їжа приїхала холодна, зіпсована і неїстівна. Картопля фрі - холодна, зачерствіла гидота, як ми всі можемо собі уявити після години подорожі по місту. Булка в бургері - холодна, зачерствіла, кляр курки в бургері розмʼяк і поплив. Курка - холодна, волога, без будь-якої хрусткості. Це неможливо їсти. Найгірше - повна відсутність комунікації з боку KFC. Жодної реакції на звернення через застосунок, нуль комунікації з клієнтом. Фінал очевидний: година очікування, зіпсована їжа в смітнику і гроші, викинуті на вітер.
Фотогалерея
Відгуки
-
Nataliia Kovalchuk ★☆☆☆☆
-
Анна ★★★★★
Періодично заходжу, завжди все швидка і смачно. Якось замовляла через додаток, привезли неповне замовлення, але менеджер(Влад) швидко вирішив проблему.
-
Дельчик Еловая ★★★★★
вау! швидко отримала замовлення , порадилась з приводу замовлення з дівчатками з видачі які швидко мені допомогли і так само віддали замовлення) улюблені найсмачніші крильця ❤️
-
София Вечерок ★★★☆☆
Екран працює некоректно, дівчині на видачі доводиться кричати на весь заклад. Псує атмосферу, створює відчуття базару.
-
Артем Одеса ★★★★☆
Доброго дня я до вас писав ще 3 місяці тому но мені ніхто так і недав письмову відповідьмені у місті Одеса недоклали дабл шеФ і 8 крилишек я брав з собою по 2 а вдома опинилося всього по 1 прошу надати відповідь але спустя 2 місяці написали мені і возместили недостачу дякую
-
Netke Mr. ★★☆☆☆
Я вперше був у закладі. І напевне востаннє. Замовив шефбургер і капучино. Мені видали чек з номером замовлення і сказали очікувати за столиком. Так я просидів 25 хвилин і вирішив все ж таки запитати на видачі де моє замовлення. На що мені відповіли: а вам що його не видали? От і все про сервіс у закладі. Сам шефбургер нормальний, але у співвідношенні до ціни (68 грн) станом на 15.15.2021 викликає деяке здивування.
-
Полина Боярская ★☆☆☆☆
Коли було отримано замовлення, то відразу здивувались кольором скоринки на ніжках та картоплі, ще пожартували між собою, що олію почали рідко міняти на карантині. Смак також був не як завжди. Жарти жартами, але через певний час почалося нездужання, постійно нудило. Вже опівночі та пізніше в мене почалася, пардон, блювота. Постійна. Це тривало до тих пір поки я майже не знепритомніла, тоді викликали швидку. У лікарні почали підозрювати загострення на холецестит, який начебто викликав останній прийом їжі, але для остаточної картини направили на додаткове обстеження узі органів шкт. І вже там було підтверджено, що це було отруєння. Тож дякуємо колись улюблений KFC за "чудові" вечір та ніч. Усі виписки маємо на руках, якщо вирішите розпочати хоча б власне розслідування.
-
Bohdan Biron ★★★☆☆
Часто відвідую цей заклад. Швидко і смачно. Можна посидіти на терасі, поїсти на свіжому повітрі. Обслуговуючий персонал на "двійку" - повільний, погано знає асортимент і вперто обслуговує російською мовою, незважаючи на неодноразові прохання перейти на українську мову :(
-
Дмитро Кабаненко ★★★★★
Курячі крила KFC - це не імовірно смачно, іноді долаю тридцять кілометрів, інші страви особисто для мене на загальному рівні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою вулиця Дерибасівська, 16, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 500-91-32
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням