Чудове та чутке обслуговування, у адміністратора Марії, раді що прийшли!
Фотогалерея
Відгуки
-
Александр Питомец ★★★★★
-
Даня Тремасов ★★★★★
Дуже ввічливий персонал, все зробили швидко та якісно!
-
Олеся Бурьян ★★★★★
Все супер дуже добре все зробили співробітники банку вирішили зразу мою проблему дуже дякую
-
Юрий Любчак ★★★★★
Дуже вдячний за приємне обслуговування. Начальнику відділення Шуляку Сергію, менеджерам Наталі, Світлана всьому колективу 596 відділення м. Одеса
-
Марія Грекова ★★☆☆☆
Хотіли звернутись за послугами, прийшли в 13:00, на дверях написано "працюємо без перерв", а менеджер сказала "у нас обід, приходьте о 14". З врахуванням тривог, потрапити до відділення взагалі майже неможливо. На інших відділеннях обідніх перевр немає, дівчата ходять на обід по черзі, то чим це відділення особливе?
-
Сергей Каушан ★★☆☆☆
Був у відділенні, лишився незадоволений. Робота Ощадбанку подобається, подобається додаток, що все можна зробити онлайн без відвідування відділення дуже зручне, будь ласка не змінюйте його як автовідповідач, зараз автовідповідач Аліса погано працює, зациклюється, витрачає багато мого дорогоцінного часу, . Але одного дня проходив біля цього відділення, вирішив зайти, щоб готівку на карту Ощада кинути для онлайн операцій, там у коридорі один термінал самообслуговування поламаний, усередині був зайнятий чоловіком, який більше години проводив оплату комуналки, вирішив підійти на касу для поповнення своєї картки Ощад (оскільки каси були вільні), так касир мені заявив, що вона не поповнює карти Ощадбанку, а тільки карти інших банків, якщо хочу свою карту поповнити необхідною підійти до терміналу, який зайнятий, я пояснив, що термінал зайнятий і в мене немає часу чекати, так довелося чекати близько 20 хвилин, поки чоловік заплатив комуналку, оскільки на касі відмовилися поповнювати карту Ощадбанку. Питання до представника Ощадбанку: Що це за маячня, відколи я, як користувач Ощадбанку у відділенні Ощадбанку не можу через касу готівку перевести на карту Ощадбанку? (це безглуздо). Також можете другий термінал виправити і встановити як мінімум 3 термінали самообслуговування, я не прихильник терміналів, коли у відділення йду, я намагаюся через термінал поповнити карту, якщо він вільний.
-
Владимир Варивончик ★☆☆☆☆
Ставлення до людей як до худоби. Всередину, де працює кондиціонер і прохолодно, пускають по одному. Оператори працюють вкрай повільно. Комп'ютери постійно зависають. У коридорі де чекають люди нестерпна задуха. А в черзі стоять в основному люди похилого віку. Ледве стоять. Ощадбанк - все для клієнтів і людей!
-
Stanislav Ost ★☆☆☆☆
Жах. Все повільно і сумно ... Вічна чергу ...
-
Алина Царева ★☆☆☆☆
Повна жесть. Відірвана ручка від дверей, неможливо зайти. І це банк?
-
Юрий Груда ★★★☆☆
Відділення - лють. Краще йти в інше
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ощадбанк?
Ощадбанк знаходиться за адресою вулиця Чорноморського Козацтва, 3, прим. 501, Одеса, Одеська область, Україна, 65003
Який номер телефону Ощадбанк?
Зв'язатися з Ощадбанк можна за номером телефону +38 (048) 723-72-12
Як можна дістатися до Ощадбанк?
Дістатися до Ощадбанк можна за посиланням