Ощадбанк
“Чудове та чутке обслуговування, у адміністратора Марії, раді що прийшли!”
Знайдено 6 результатів
“Чудове та чутке обслуговування, у адміністратора Марії, раді що прийшли!”
“Дуже вдячна менеджеру Астанаєвій Наталі Володимирівні. Спочатку не могла зрозуміти чому саме до неї хочуть попасти всі відвідувачі відділення. Але потім все стало зрозуміло. Наталья Володимирівна дуже уважна, приємна професійна. Якби таких людей та професіоналів було більше - мир був би кращім! Уходжу з задоволенням та посмішкою!!!”
“Гарне відділення з гарним персоналом який допоможе з будь яким питанням ! Рекомендую!”
“Привітні дівчатка все доступно пояснюють”