Відгуки

  1. Андрей Качур ★★★★★

    Після покупок у Рів'єрі відвідали Скул бістро, так як дитина зголодніла. Замовили карбонару та собі каву. Обслужили швидко, сервіс відмінний. Атмосфера в італійському стилі. Паста дуже смачна і заслуговує на увагу так як у вас бістро а не ресторан але паста у вас саме формат аля ресторан. Швидко, смачно, ціни середні. Рекомендую

  2. Анжелика Прасоленко ★☆☆☆☆

    Офіціантка невдоволена, кави на альтернативному молоці не має-закінчилось, поруч з ними ашан) принесли лате без цукру, цукор не подали, в зале сильних запах їжі, вбиральні не має, перший і останній візит

  3. Давит Карапетян ★★★★★

    Все дуже смачно , все сподобалось

  1. Pavlo H ★☆☆☆☆

    Кухня не працює, офіціантка неввічливо спілкується та з незадоволеним обличчям

  2. Кира ★☆☆☆☆

    Пандемия? Карантин? Средства индивидуальной защиты? Нет, не слышали! Повар не носит ни маску, ни шапочку, ни перчатки. Голыми руками трогает готовую пиццу, дышит на нее, трясет своими волосами над ней. Маску повар надела только после моей просьбы, и с крайне недовольным видом. Также в зоне готовки, в полуметре от готового к подаче блюда, стоит сотрудник бистро в верхней одежде... Девочка официант очень приятая и профессиональная. Интерьер чудесный, обслуживание приятное, вот только есть там противно, в виду перечисленных выше причин

  3. Анастасия Танасийчук ★★☆☆☆

    Відмінне обслуговування в самому кафе. а що щодо кав'ярні на вулиці такого сказати не можу. Дуже часто беру капучино та прошу, при готуванні додати ложечку цукру. Мені ніколи в такому не відмовляли. Але сьогодні баріста почав мені хамити, що ми не додаємо цукор при готуванні кави і сказавши «ми кладемо цукор тільки за нашим бажанням». При тому, що через пару хвилин підійшла інша людина і теж попросив додати цукор у каву при готуванні, але йому не було відмовлено. Кава на найвищому рівні, а обслуговування жахливе!

  1. Анна Губенко ★★★★★

    Дуже затишне і красиво заклад. Привітна офіціантка зробила мій вечір, блондинка, імені на жаль не запам'ятала). Кухні теж респект, було дуже смачно. Відтепер це моє улюблене заклад, чекай в гості ще не один раз ❤️

  2. Oleksiy Yergiyev ★★★★★

    Нам дуже сподобалось! Смачно, дуже крутий інтер'єр і привітний персонал !! Менюшки доступні через QR code Сподіваюся асортимент буде різноманітніший)) поки невеликий, але це напевно по початку))) Дуже смачні сирники, синку 2,6 оцінив !! Велике спасибі)))

  3. Анастасия ★★★★★

    Рекомендую цей заклад, їжа смачна. Інтер'єр красивий і затишний. Дуже сподобалось !

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SKULL bistro?

SKULL bistro знаходиться за адресою Південна дорога, 101A, Одеса, Одеська область, Україна, 67562

Який номер телефону SKULL bistro?

Зв'язатися з SKULL bistro можна за номером телефону +38 (097) 115-00-50

Як можна дістатися до SKULL bistro?

Дістатися до SKULL bistro можна за посиланням

Advertisements