Хлопці молодці, дуже дякую за консультація та підбір )) рекомендую
Фотогалерея
Відгуки
-
Тор Эдинсон ★★★★★
-
Viktor Oliver ★☆☆☆☆
Звертався до СТО у червні 2025 року для встановлення нового компресора кондиціонера на Ford Fiesta. На жаль, під час виконання робіт не було проведено обов’язкову промивку системи кондиціонування, що призвело до виходу з ладу нової деталі. Це свідчить про низький рівень професіоналізму персоналу та відсутність базових знань щодо технічних вимог. Документів про виконані роботи не надали. Склався негативний досвід. Роботи виконувалися некомпетентними людьми, що призвело до фінансових збитків у розмірі 8740 грн. Не рекомендую. Якщо цінуєте свої гроші та час - звертайтесь до більш відповідальних СТО.
-
Oleksandr Prysukha ★★★★★
Обслуговував систему кондиціонування Рено Меган 4. Проблему з радіатором виявили не з першого разу, але виявили та завмінили проблемний радіатор. 3й місяць політ нормальний. Дякую за сервіс
-
Daddy Cool ★★★★★
Був у хлопців сьогодні, на заміні радіатора кондиціонера ford focus, швидко прийняли при значному завантажені, на протязі двох годин все замінили, заправили фріоном і перевірили, змастили компресор. Професійно виконана робота. Рекомендую!
-
O_ F ★★★★★
Топ сервіс. Заїхав на діагностику, в результаті огляду необхідно було замінити радіатор, та вентилятор кондиціонера. Замовили деталі ,за декілька годин зробити заміну та наладку системи. Ціни відповідають, об'єму робіт. Успіхів вам та задоволених клієнтів.
-
Дмитрий Терехов ★★★★★
Гарні спеціалісти! грамотний підхід та адекватні ціни! Рекомендую. Піч гріє, антифриз оригінальний.
-
Евгений Старовойцев ★★★★★
Приїхав за відгуками. З тих про кого дивився - тут вони були живі. Першим привіз компресор, обслужили і відмили. Розбирати не стали, по причині того, що хтось до мене його лагодити намагався. Вирішили не ризикувати, тому що альтернативи немає. Потім привіз машину, за 4 години змінили все ущільнення, перевірили і заправили. На кожному етапі пояснювали і відповідали на всі питання. Наданим сервісом задоволений. Хлопці не всесильні, але і не вантажать зайвого. Що я вважаю дуже важливим. Дмитро, він же головний спеціаліст, розуміє про що говорить, і віддає звіт своїм словам. Подивимося на скільки вистачить ремонту, якщо що, то доповню. Але думаю все буде добре.
-
T S ★☆☆☆☆
Заправила кондиціонер восени 20го року, щоб не переживати за це влітку, не чекати в черзі. Майстер сказав, що витоків немає, все добре. У липні при сильній спеці включила кондиціонер перший раз, але він не працював. Дует, але не охолоджує. Приїхала сюди, майстер провів швидку діагностику (хвилин 7), знайшов 2 протікання. Вийшов, судячи з усього, власник, оцінив ремонт в 2100 грн, коли я відповіла, що не готова зараз залишити машину, сказав - тоді за діагностику платите. На аргумент, що їхня робота восени була виконана неякісно і я взагалі не отримала те, за що вже платила, мені відповіли - платіть! Я заплатила, але звичайно - більше не повернуся і вам не раджу.
-
алексей «Алексей Z» ★★★☆☆
Якщо вам потрібно дозаправити кондиціонер, то така процедура може бути лише в тому випадку, якщо в системі знаходиться їх хладогент, якщо хладогент неізвестен- тільки повністю труять систему і вже через апарат заправляють. Аргументували тим, що раніше попалися на дорогий ремонт апаратури. Заправив повністю, так як не хотілося час витрачати на пошуки чергового сто. Холодить після заправки краще, але підхід до клієнтів не порадував.
-
Петро Черник ★★★★★
Запаяли радіатор, не знімаючи з машини. Пан Роман - майстер від Бога
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автоклімат+?
Автоклімат+ знаходиться за адресою Дальницька вулиця, 43/15, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Автоклімат+?
Зв'язатися з Автоклімат+ можна за номером телефону +38 (097) 505-83-15
Як можна дістатися до Автоклімат+?
Дістатися до Автоклімат+ можна за посиланням