Відгуки

  1. Ann Kabysh ★☆☆☆☆

    навчіть своїх працівників нормально ставитися до ваших клієнтів. і можливо деякі з них досі не знають, що ви працюєте до 21:00. працюю поруч. прийшла сьогодні о 20:56, бо терміново треба був товар. мені кричить у слід пані, що вони вже закриваються. о 20:56? коли магазин працює до 21? як людина, яка працює в сфері обслуговування розумію, що настрій вже в останні хвилини може бути не дуже клієнтоорієнтованим. але вам же дають гроші! у вас купують товар! ви в першу чергу маєте бути зацікавлені, а не я! надалі, коли я питала за наявність, мені просто махнули рукою, сидячі за касою, і сказали: отам. вау! неймовірна консультація. ще й з пасивною агресією, як мило. дуже вам дякую. тобто за те, що я прийшла за 4 хвилин до закриття, до мене вже можна ставитися як до лахміття? це так працює? якщо я була не права, то змініть свій графік, аби на дверях і в гугл картах було написано до 20:56. тоді і таких неприємних ситуацій не буде.

  2. Юлия Парицкая ★★★★★

    Класний магазинчик, завжди виходжу з повними пакетами, хоча приходжу за якоюсь дрібничкою) Щиро дякую дівчатам-продовчиням, завжди привітні та все підкажуть)

  3. Ольга Анатольевна ★☆☆☆☆

    Магазин взагалі не поганий,але є там одна грубіянка,яка тричі мені відмовила сказати ціну на товар 13 січня 2025 року о 12г.40хв. ,щей образила,обізвавши скандалісткою,хоча ч страшенний противник скарг і це перша скарга в моєму житті.Мені 76 років ,була в окулярах для далі,близько не бачила,а треба було нахилятися до підлоги,бо товар був на нижній полиці.Не знаю її прізвища,але вона там така одна.,з наклеєними віями по три см.металічним кільцем у носі,по три сережки в кожному вусі,ще й губи наколоті.Таким місце не за прилавком,а в більш підходящому,для таких рідких екземплярів місці.Прошу керівництво магазину не залишити це без уваги.

  1. Міністерство щастя ★☆☆☆☆

    Купила покупки. Добре, що взяла чек і вдома подивилася. Замість куплених мною 2 пляшок засобу Білизна в чеку стоїть 3 пляшки. І питання ціні. А якщо вони так роблять на кожному покупці? Який сором!!!! Дуже неприємно.

  2. Игорь Доценко ★★★★☆

    Місце розміщення вдало підібране, постійно є люди, товари оновлюються в вівторок і четвер. Купити можна від солі до спічок.

  3. Vadym Stadnyk ★★★★★

    Це той випадок, коли зайшов в магазин і застряг на півгодини. Якщо раптом терміново знадобиться набір кольорового паперу, навісний замок чи поплавок для вудки - це той магазин, де можна знайти все.

  1. Tamjanka Tamjanka ★★★★☆

    Просто дуже великий асортимент товару , здається, що тут можна знайти все , очі розбігаються від вибору . Є посуда, одяг, пряжа, все для кухні , для прибирання, косметика , рушники , текстиль. З пустими руками не вийти з магазину. На диво , все акуратно поскладано, хоча , проходимість тут велика , цінни не високі . Деколи такий магазин може виручити , коли потрібні не дорогі бюджетні речі.

  2. Alice Algeron ★★★★☆

    Я ще не стикалась із ситуацією, коли у всьому Києві не можна було знайти звичайнісінької товкачки для картоплі. Тож після кількох тижнів поневірянь, з радістю заявляю, що тут їх навіть декілька видів з різним ціновим діапазоном. Єдиний мінус таких магазинчиків це чистота, яку важко підтримувати від великої кількості відвідувачів та непривітність касирів.

  3. Юлія Черняк ★★★★☆

    Можна недорого купити різні дрібнички для господарства. Магазин не дуже великий, а товарів багато. Дуже незручно пересуватися вузькими, заставленими проходами.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Bonus?

Bonus знаходиться за адресою вулиця Верхній Вал, 34/13, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Bonus?

Зв'язатися з Bonus можна за номером телефону +38 (098) 200-35-20

Як можна дістатися до Bonus?

Дістатися до Bonus можна за посиланням

Advertisements