Відгуки

  1. Oleg Fomenko ★☆☆☆☆

    Дуже погано працюють с глово. Чекаємо на підтвердження замовлення вже більше 40 хв. Звичайно ж орієнтовний час доставки скоро підійде і все буде перенесено.

  2. Alina Sapon ★★★★★

    Швидке обслуговування, смачна піца та десерти. Приємно провели час в приємній атмосфері. Обов'язково завітаємо знову.

  3. Богдан Семак ★★★★★

    Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.

  1. Светлана Бондарь ★★★☆☆

    Вперше були в цій піцерії, давно хотіли зпробувати в них піцу і ось які наші були враження. Дуже смачною виявилась піца Кантрі з сирними бортика, рекомендую. Діти хотіли сирну, замовили, але вона виявилась не такою яку ми любиму, навіть нам дорослим не дуже зподобалась. Картошка фрі і соуси над цим теж треба попрацювати, соуси не зподобались по смаку, а картошка не солона зовсім. Саме цікаве було потім, вкінці я замовила Тірамісу, і що його я так і не отримала, пройшло десь 20 хв, замовлення так і не принесли, запиталась у офіціанта зказали скоро буде, в результаті ще пройшло 20 хв і так і десерту не принесли, ми заплатили заказ і відмовились від солодкого бо 40 хв чекати це вже перебор((( Плюсом можу зказати є інтрер‘єр, приємна атмосфера та невеличка дитяча кімната. Такі ось емоції викликала піцерія Mamamia на пр.Перемоги

  2. Max Kashchenko ★★★☆☆

    Раніше регулярно замовляв доставку і відвідував заклад на бул. Вацлава Гавела. Не був у Києві 3 роки. Здійснив друге замовлення у Mamamia. Якість їжі в порівнянні з 2018 роком погіршилася з топової до посередньої. Дерев'яна ложка нікчемна. Можливо, такої ложки достатньо для тірамісу, але не для супів.

  3. Yevhenii Korostylov ★★★☆☆

    Колись був найулюбленіший заклад у місті, але з кожним разом стають все гірше і гірше. Раніше до піци додавали і грісіні і соуси, а зараз нічого такого нема. Буквально півтори роки назад ланчи були ок. Але зараз я б їх не радив нікому. Ціна дорожче ніж в меню, а якість і смак все гірша. Три зірки ставлю тільки за минулі досягнення

  1. Сергій Іванович ★☆☆☆☆

    Замовляв доставку. По доставці все ок. Але. Сама піца, тісто, - геть примітивні. Додатковий сир у бортику - трата грошей. З начинки пепероні та халапеньйо нормальні, як мають бути. Але тісто - ганьба. Як заморожений продукт. Це не реклама, але за ці самі гроші IlMolinio на 4 голови вище. Навіть піца у Форі смачніша. Мамамія, пардон, але це такі враження.

  2. Іра Гоч ★☆☆☆☆

    Дуже іронічно побажала нам Мама Мія гарного настрою. Замовляли 4 піци, всі 4 приїхали такі побиті і зім‘яті, наче кур‘єр топтався по них або переїхав кілька разів скутером. Ну і ясне діло, шо в кур‘єра не було решти з нашої суми. Неприємно було пригощати такою піцою колег на День народження. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mamamia!?

Mamamia! знаходиться за адресою вулиця Саксаганського, 112, Київ, Україна, 01135

Який номер телефону Mamamia!?

Зв'язатися з Mamamia! можна за номером телефону +38 (044) 222-52-22

Як можна дістатися до Mamamia!?

Дістатися до Mamamia! можна за посиланням

Advertisements