Mamamia!
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”