Відгуки

  1. Алена Тасоева ★★★★★

    Піца смачна, з тонким ароматним тістом та свіжими інгредієнтами. Особливо сподобалася щедра начинка. Атмосфера тут дуже затишна, персонал привітний

  2. Anton Kyrylenko ★★★★★

    Дуже смачна піцца. Швидка подача. Привітні офіціанти. Гостре фірмове масло як традиція для нас :) Рекомендуємо до відвідування

  3. Максим Яресько ★★★★★

    Відмінна піцерія! Завжди свіжа, ароматна піца з ідеальним тістом і смачними начинками. Замовлення готують швидко, доставляють вчасно, а персонал завжди привітний та уважний. Атмосфера дуже затишна — приємно приходити як самому, так і з друзями. Дякую «Мамамія» за стабільну якість і гарний настрій після кожного візиту

  1. * ★★★★★

    Чудова піцерія. Піца смачна, ситна. Вибір в меню широкий: як їжі так і напоїв. Готовлять дуже оперативно. Ходили сюди вже не раз і залишалися задоволені.

  2. Тимофiй Безуглий ★★★★★

    Прийшов з другом, АРСЕНІЄМ, у цей чудовий заклад, тільки но зайняли вільне місце - офіціант відразу підійшла й чемно прийняла замовлення. Окремо хотів би подякувати адміністрації й працівникам ресторану за створення такої чудової атмосфери. Вибір страв є дуже обсяжним, вибрав для себе гавайську піцу. Ціна приємна, а на смак просто прекрасно

  3. Stacey Stasey ★★★★☆

    Обслуговування гарне, піца смачна. Не зрозуміло тільки із промокодами - тобі його присилають кажуть діє 14 днів, а коли ти намагаєшся його використати протягом цих 14 днів - оператор кажи "ой, а він не діє " Якось це не професійно. Або не пропонуйте, або якщо вже запропонували, то дотримуйтесь умов, які самі ж вказали.

  1. Kateryna Grygorieva ★★★☆☆

    Піца просто шикарна! Тісто, начинка, швидкість приготування. Дуже-дуже смачно! Дякуємо кухні - тут безумовно 5+ балів. А от з обслуговуванням сьогодні було не дуже. Непривітна дівчина-офіціант. Дуже рідко до нас підходила - довелось двічі йти по неї самим. Забула подати комплімент (грісіні), який був у рахунку. Жодного разу не прибрала стіл, поки ми сиділи (2.5 години) - фото як виглядав стіл останню годину додаю. Та і з самого початку, коли сіли за стіл, він був брудний, коли дівчинка до нас підійшла, одразу почала ставити прибори і зробила вигляд, що не помітила жирні плями та крихти. Довелось просити протерти. В залі не було запари, відвідувачів було небагато, тому це не брак часу, а просте небажання виконувати свою роботу. Дуже сильно любимо піцу мамамія, але приходили в заклад тепер не хочеться.

  2. Дарья Чернышенко ★★★★★

    Якщо хочете смачну піцу, де буде багато начинки, то вам саме сюди. А якщо ще додасте сирний бортик, тоді все ... ммммм, райська насолода. Замовляли піцу в Мамамія на Троєщині. Привезли навіть раніше обіцяного часу. Піца, без перебільшення, гаряча. Навіть прийшлося дмухати перед тим як відкусити шматочок. Смакота) Всім раджу. Отримаєте задоволення!!!

  3. Nastasia Shvachko ★★★★★

    Найсмачніша піцца у Києві, оригінальні смаки і чудові сезонні пропозиції. І взагалі дуже смачні інші страви та напої. Затишне місце, відмінне обслуговування. Дякую:)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mamamia?

Mamamia знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 43/2, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Mamamia?

Зв'язатися з Mamamia можна за номером телефону +38 (073) 311-62-66

Як можна дістатися до Mamamia?

Дістатися до Mamamia можна за посиланням

Advertisements