Відгуки

  1. Pegasmaster ★☆☆☆☆

    Для 640 грн за дві піци це сміття. Тісто просто ганьба і жах. Бортики тупо відвалюються від піци, та й на смак не дуже. Начинка норм, але в купі з тістом виходить взагалі не дуже. Не рекомендую. Поруч є 2-3 нормальні заклади. П.с. поклали на 2 піци 4 серветки, причому поклали їх у коробки під самі піци. Ви там нормальні?

  2. Anastasia Romanenko ★★★★★

    Хочу відзначити роботу менеджера по замовленню №25354. Курʼєр Глово переплутав замовлення, про що ми одразу повідомили заклад. Протягом 20 хв нам замінили піцу та передзвонили і вибачились за ситуацію яка склалася. Відмічу, що це була субота, 22:00 година вечора. Дякую за гарну комунікацію!

  3. Vadim Gladchenko ★★★★☆

    Вибрав цей заклад через високу оцінку, але піца середнячок, просто звичайна. Начинка смачна і соковита, а тісто на смак як хліб, в сумі виходить не дуже Сирні палички та бруснічний соус дуже смачні BBQ соус - ох, я не знаю що повинно було статись з людиною, яка це зробила….

  1. Христя Маркевич ★★★★★

    Чудове обслуговування, смачна їжа, довго чекати не довелося

  2. Marina Shykhaliieva ★★★★★

    Моя родина вже давно полюбляє піцу Мамамія, і це дуже приємно що вони відкрили нову піцерію на лівому березі. Піца смачна, картошка фрі, кава, лимонад теж смачні. Приміщення велике, вид на озеро, санвузол чистий, є дитяча кімната.

  3. Oleksandr Evtushenko ★☆☆☆☆

    С початку помітив погіршення якості коржа - він став менш рівномірним і 50% усього тіста стало припадати на бортики, а під начинкою тісто стало настільки тонким що вже не могло підніматися і часто промокало від начинки. Потім погіршилася якість крильців, було відчуття, що вони не зовсім свіжі. Іноді доставка запізнювалась на де-який час, і ані попереджень, ані вибачень. Протягом року - ніяких нових страв, навпаки прибрали акцію дві великі піци+4 Пепсі, які мені подобалися. Нарешті після замовлення акційної пропозиції на 700грн. подзвонили і сказали, що не можуть виконати і треба замовити щось інше. Добре, що не оплатив карткою, тому просто відмовився і вирішив більше не замовляти нічого. Бонуси нехай залишать собі на чай.

  1. Inna-GolosInna Братчикова-Карзанова ★★★★★

    Дуже швидко нас обслужили. Ми були голодні і чекати довго зовсім не хотілося, бо було багато столиків зайнято. Але, до нас підійшли зразу ,як ми приціли і замовлення зразу прийняли і все швидко принесли.

  2. Vadym Yavtushenko ★★★★☆

    Дуже смачна піца, одна з найкращих у Києві. Але через непрозору систему бонусів ставлю четвірку, поясню чому: у мене є нараховані бонуси і виходячи з інформації, зазначеної на сайті, ними можна розрахуватись в піцерії. Обмеження ні на сайті, ні офіціантом не були зазначені. В результаті при розрахунку виявляється, що бонусами не можна розрахуватись за напої і вони погашають лише половину вартості піци. Мамамія, я залишаюсь вашим клієнтом і обожнюю вашу піцу, але попрацюйте над системою бонусів, вона має бути прозорою, чіткою і зрозумілою.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mamamia!?

Mamamia! знаходиться за адресою вулиця Срібнокільська, 3е, Київ, Україна, 02095

Який номер телефону Mamamia!?

Зв'язатися з Mamamia! можна за номером телефону +38 (044) 222-52-22

Як можна дістатися до Mamamia!?

Дістатися до Mamamia! можна за посиланням

Advertisements