Відгуки

  1. killer vasya ★☆☆☆☆

    Замовила суші-бургер з лососем, привезли взагалі не те. Так ще і дешевше по ціні. Замість того, аби повернути гроші на картку - вирішили надати якийсь нікому не потрібний промокод. Дякую, за зіпсоване сімейне свято!

  2. Andrew Us ★★☆☆☆

    Найгірше що впливає на смак ваших ролів це «сир». Це просто маргаринова субстанція, яка на смак ну зовсім не крем-сир для ролів. Рис трохи переварений і мало заправлений. Відповідно і ціна за кілограм. 580 грн… Для малозабезпечених сімей, буде чудово. Я спробував. Більше не буду

  3. Ірина Фокс (FoxID) ★☆☆☆☆

    Замовили суші самовивозом. По-перше, поклали не той сет. Замовляли фірмовий сет суші поінт, який коштує 655 грн, а нам поклали сет місяця за 559 грн. Оскільки замовляли вперше, то не одразу помітили що не так. Тому фото доказів немає. По-друге, замовили hot unagi, а воно на смак ніби рисова каша, і аж ніяк не суші. Де там заявлений вугор був взагалі не зрозуміло. Все на смак було як рибна консерва. Єдиний плюс це смачний соєвий соус та імбир. Все інше зіпсувало враження про заклад.

  1. Владислава Бовсунівська ★★☆☆☆

    Найгірші роли в моєму житті. Починаючи з того, що заявлена вага не співпадає з реальністю, і закінчуючи поганим смаком та неякісними інгредієнтами. Авокадо було зелене і гірке, тому єдиний можливий варіант їсти ті роли полягав у тому, щоб зняти його взагалі. Але і окрім нього були косяки - у тому ж ролі з авокадо використовувався консервований тунець, а не лосось-гриль, як було заявлено. Я люблю роли з вугрем, але тут вугор гірчив, був неприємним, наче лежав поруч із якоюсь іншою рибою. Базові роли з червоною рибою і класичною начинкою огірок/крем-сир, на щастя, були нормальними. Також у сеті були гункани, шапочкою яких було незрозуміле однорідне пюре з рибним присмаком, як потім виявилося - це мав бути подріблений тунець. У цьому ж гункані мені трапилася велика кістка, якою я ледь не подавилася (на прикріпленому фото її видно у лівому верхньому кутку). Роли не доїли й викинули, така якісь за таку ціну - це просто зневага до клієнтів

  2. V_Sparrow ★★☆☆☆

    Жах. Полюбляю взяти ваші роли аби швидко перекусити. Завжди все швидко і смачно. Сьогодні коса найшла камінь. Мій найулюбленіший рол Хот Саке. Всередині чорнота від філе лосося, ще й вже підгулявша. Це як треба економити і не поважати своїх покупців щоб давати таке... Я сама кухар, таке неподобство бачу в останній раз, як і купівлю вашої продукції. На фото все видно.

  3. Евгений Каменев ★★★★★

    Не вперше смакуємо з «Sushi-Point», у вас багатий асортимент і завжди можна щось замовити до смаку. Особливо коли на порозі неочікувані гості з’явились, а пригощати нічим. У Вас гарні порції, тай начинки у ролах не бракує.

  1. Ярослав Кучеренко ★★★★☆

    Де ми тільки не їли роли - у Суші Поінт смачніше всіх! І асортимент поза конкуренцією - дуже багато начинки у вас є унікальними. Дякуємо вам, будьте завжди такими! :)

  2. Вика Мошкало ★★★★★

    Дякую за смачні роли, за знижки та акції, за високу якість !!! Ваша команда як завжди на висоті вже протягом декількох років! А ми за це вам вдячні і віддані) З вашою допомогою мені вдалося влаштувати справжній бенкет в День народження! Колеги залишилися дуже задоволені, ну і, звичайно ж я) Ви мене не підвели, дякую

  3. Анастасія Погоріла ★★★★★

    Не перестаю дивуватися організованістю команди та якістю замовлень. Замовила 5 порцій суші Філадельфія з лососем, їх доставили за 30 хв., і вони були такі смачні, що не стрималась і замовила ще 2 порції Макі і Каліфорнію класік на пробу. Теж доставили дуже швидко і було неймовірно смачно. Браво!)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi-Point?

Sushi-Point знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, 37, Київ, Україна, 04209

Який номер телефону Sushi-Point?

Зв'язатися з Sushi-Point можна за номером телефону +38 (080) 033-22-20

Як можна дістатися до Sushi-Point?

Дістатися до Sushi-Point можна за посиланням

Advertisements