Огляд каталогу
- 64 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 64 результатів
Перегляньте кухар суші у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 64 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 53,392 відгуків та оцінок.
“Найкращі суші в Києві! Уже не раз замовляли. Все на високому рівні. Ціни адекватні для столиці. Риба дуже свіжа. Неочікувано, але навіть тунець - найвищого рівня! Ніякого смаку металу або крові! В Києві це рідкість!!”
“Смачні суші швидко обслужили, видно що хлопці професіонали своєї справи, привітні, все дуже сподобалося, обов'язково зайду ще!!!”
“Замовлення подали швидко, їжа смачна, все сподобалось.”
“Завітали на ланч, все було дуже швидко, смачно і по приємним цінам. Також сподобалось обслуговування. Єдине що не сподобалось - з меню зник чай «полуничний зефір», який я замовляла щоразу, як приходила в Сушія! Сподіваюсь, він повернеться.”
“Смачна піца, вартує своєї ціни, доставка у квартиру швидка, вперше спробували, замовлятимемо ще❤️”
“Замовляємо тут суші вже пів року, і мій фаворит це саме Sushi Story. Мені дуже подобається сервіс, дуже смачно все готують. Дякую ❤️ Ви найкращі ❤️❤️”
“Їжа смачна а музичний супровід став не навязливий. чудова місцина щоб поїсти і відпочити.”
“Нам все дуже сподобалось. Вдячні персоналу ресторану за смачну їжу і чудово проведений час. У вас дуже милі та уважні офіціанти.”
“Класична філадельфія. Думаю, по ролу все видно) Лосося вистачає, всередині дуже ніжний крем. 99 грн❤️”
“Дуже смачні та ситні роли, нам все сподобалось. Великий асортимент, кожен знайде щось для себе)”
“Добрий вечір!) Так, ми як завжди задоволені!)) Замовляємо не вперше, суші смачні, оператор вічливий, кур'єр привіз замовлення вчасно як і завжди. Дякуємо вам за вашу роботу❤️”
“Замовляю суші тут роки 4, мені подобається , реально смачні і ціна адекватна . Дякую !”
“Прийшли з подругою всіх обкрисячить , але все буле занадто смачно тому наїли пуза) смачно смачно всім рекомендую Рахунок на 2 вийшов у 1210 грн ( 5 страв та 2 чая)”
“Хоч і Невеличкий заклад суші, але завжди швидко і смачно, і недорого. Доволі великий вибір страв у меню. І мої улюблені смажені «чіз - роли». Купую тут багато років, і завжди задоволений. ☺️ Із останніх нововведень- нове пакування. Локація зручна, завжди багато вільних місць на паркуванні.”
“Дуже дякую Дойоби, за те що ви є! Це надзвичайно свіжі і смачнющі роли! Замовляємо вже в четверте, і кожного разу вся родина у захваті. Ви найкращі!!! Лише шкода, що більше немає точки на лівому березі.(((((”
“Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“Дуже затишне і приємне місце. Чудова атмосфера, чисто, затишно і смачно. Дуже привітний персонал, офіціантка Ірина допомогла вибрати смачний суші сет, розповіла про новинки меню і весь час щиро посміхалась.”
“Мої дівчатка у захваті від замовлення. Все зібрано, не розпадається і смачно, дійсно повезло із зміною)) Доставка прийшла вчасно і до дверей. Величезне дякую!”
“Коли заходиш у ресторан, одразу зустрічаєш офіціанток у традиційному одязі та автентичний інтерʼєр закладу. Дуже просторо, можна сісти всередині за столом чи за барною стійкою або у закритій терасі. Також є традиційні японські кімнатки, де треба роззуватися. Дуже велике меню, що аж очі розбігаються. Трохи дорого, але все дуже смачно. Їжу теж принесли швидко. Туалет з цими усіма багатьма кнопочками нагадав Японію. Дуже приємні враження від цього ресторану, прийду ще)”
“Смачні суші, свіжі, приємні ціни, швидка доставка. Рекомендую!”
“Заклад дуже сподобався, дуже смачна кухня, шашлик соковитий і його варто замовити і зкуштуватм. Атмосфера дуже сподобалась свою невумушеністю. Якщо будете в Глевісі і треба гарно провести час з друзями, рекомендую. Обслуговуючий персонал дуже привітний і чемний. Можна замовити окремий зал з гарним інтер'єром”
“Найкраща доставка суші у Києві. Завжди свіжі інгредієнти, насичений справжній смак риби, і дуже дуже щедрі шматки . 10/10 рекомендую!!!!”
“Мабуть, найсмачніші суші в Києві, тим паче за прийнятною ціною. Завжди свіжа і на вигляд апетитна риба, хороший концентрований соус, привозять швидко і вчасно. Надзвичайно смачні, ніжні і ВЕЛИКІ!”
“Замовив в неділю о 10ій ранку великий набір. Доставили об 11:10. Був приємно вражений. Дуже смачно, не часто так трапляється. Якісні порції, все красиво заплановано, серветки, палички, соус, все було. Реально молодці. Рекомендую та бажаю бізнесу процвітання та тільки покращення.”
“Не перестаю дивуватися організованістю команди та якістю замовлень. Замовила 5 порцій суші Філадельфія з лососем, їх доставили за 30 хв., і вони були такі смачні, що не стрималась і замовила ще 2 порції Макі і Каліфорнію класік на пробу. Теж доставили дуже швидко і було неймовірно смачно. Браво!)”
“Дуже смачно! За таку приємну ціну (250грн) вдалося пообідати раменом, рисом з куркою та запити колою) Смак страв виразний та приємний, не різкий. Обовʼязково прийду ще!”
“Стильне і затишне місце, обслуговування 5+ , навіть колись попросили паспорт :) це просто комплімент для мене. Часто приходимо святкувати день народження, приємно що в такий день є бонуси . Суші тут нереально смачні... рекомендую всім саме цей заклад!!!”
“Гарне, затишне кафе. Чисто, що для мене вкрай важливо, бо я з дітками. Вічливий і доброзичливий персонал”