Відгуки

  1. Марина Мовчан ★☆☆☆☆

    Були сьогодні з чоловіком, я замовила суп мастава, а він казан із бараниною Мені одразу як ком в животі лягло, цілий вечір живіт болить, вздувається і відрижка жирним супом - це при тому що я не страждаю на розлади травлення; чоловіку теж погано - тяжкість в животі Каже мʼясо було жорстке Перший раз сходили і отаке, дуже прикро

  2. Юлія Наконечна ★★★★★

    Замовляли банкет. Все дуже сподобалось. Не дивлячись на відключення світла, все дуже смачно і добре організовано. Всі гості задоволені. Ми теж. Дякуємо

  3. Александр ★★☆☆☆

    Замовили дві порції шашлику телятини та порцію курячого шашлику з собою на винос. Коли розпакували були вражені. М'ясо куриці - таке враження що воно пожарене в духовці, на смак також не смачно, запах диму взагалі не відчувається. Крім того не зрозуміло з якої частини він зроблений. Щодо телятини - така сама ситуація є сумніви, що це м'ясо було пожарене на мангалі. Не знаю, можливо це разовий випадок, але більше не має бажання робити тут замовлення.

  1. Liliya ★★★★★

    Не перший раз замовляю з собою їх курячий шашлик і картопельку) Завжли дуже смачно! Дівчата адміністратори привітні, і готується все до 20 хвилин)

  2. Алекс Реймерс ★☆☆☆☆

    Їжа - гидота. Наче якісь об'їдки або тушкованка - жир в підливці, м'ясо, точніше, жир і кості розвалюються. Погано запакували, підлива розлилася по всьому пакету. Ми про всяк випадок написали, щоб без цибулі. Її поклали цілу гору, хоча її немає ні в списку інгредієнтів, ні на фото. Були не впевнені, що це будуть їсти навіть вуличні коти, думали, можливо, краще викинути на смітник. На жаль, вгадали. Додаємо відео. Замовляли два "Казан-кебаб".

  3. Вита Сидоренко ★★★★★

    Затишне кафе із смачними стравами.

  1. Tamara К ★★★★★

    Дуже добра, смачна кухня, привітний персонал, жива музика. Все сподобалось, гриль - меню просто супер, навіть не знаю що смачніше - риба чи шашлик!

  2. Volkiriy Koles ★★★★☆

    Смачна м'ясна кухня! Простий інтер'єр під дерево! Адекватний музичний супровід

  3. Тетяна Ніколайчук ★★★★★

    Улюблене наше сімейне кафе

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дербент?

Дербент знаходиться за адресою вулиця Парково-Сирецька, 1, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Дербент?

Зв'язатися з Дербент можна за номером телефону +38 (044) 456-91-56

Як можна дістатися до Дербент?

Дістатися до Дербент можна за посиланням

Advertisements