Огляд каталогу
- 69 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 69 результатів
Перегляньте пікнік у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 69 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 95,222 відгуків та оцінок.
«Пікнік» — затишний заклад на Подолі, на вулиці Кирилівській, де можна перепочити від міського ритму та смачно перекусити. Це місце цінують за теплу атмосферу, комфортну посадку й уважне ставлення до гостей. У меню є сніданкові та легкі страви, зокрема тости; відвідувачі окремо відзначають тост із гуакамоле та лососем.
“Дуже чудове, красиве місце. Рекомендую”
“Ой, яка прекрасна там атмосфера”
“Гарне місце для перепочинку, коли довго в дорозі, або просто для організації маленького пікніка. Знаходиться трохи збоку від дороги, тому шум від автомобілів не заважає. Навколо красивий сосновий ліс. Тут є сім дерев'яних столиків з лавками та альтанками, місце для розведення багаття та смітники.”
“Кращі альтанки для відпочинку на природі! Рекомендую!”
“Хороше місце для відпочинку з дітьми у парку Перемоги. Обладнано лавками, смітниками. Гойдалки та гірки для різного віку. Влітку достатньо тіні. Під час активних прогулянок з 10 до 13 вдень та після 17 00 увечері дуже багатолюдно!”
“Брали сет Філадельфія — суші просто неймовірні! Дуже великі, свіжі, ідеально збалансований смак. Без перебільшень, це зараз мій топ серед усіх суші. Шкода, що такого закладу немає в Києві, але тепер, при нагоді, буду точно замовляти тільки тут. Рекомендую всім, хто любить якісні та смачні роли!”
“Суперове місце, первозданний ліс і озера.”
“Це немаленький парк, в якому знайдеться місце і час як для дітей. так і для дорослих. На його території є футбольне поле, тропи здоров'я, декілька атракціонів, один з найбільших в Україні мотузкових парків, напівзакрита сцена, дитячі майданчики, три озера, лісова зона, Світловий фонтан заслуговує окремої уваги (в темний час), тенісні столи, облаштована зона для пікніка, ресторан "Мисливський двір" з красивим внутрішнім та зовнішнім двориком. Одна частина парку оновлена в 2018-2019 роках, і виглядає по європейські: красиві клумби та алеї, інсталяції, нові лавки, ухожені газони, декоративні елементи та багато іншого. Є окремо Музей Окупації Києва (не ходив). Зупинка трамваю прямо напроти основного входу перед Світловим Фонтаном. Однозначно рекомендую до прогулянки!”
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Шикарне місце з цікавими краєвидами. Дуже смачна кухня”
“Якщо бажаєте скуштувати смачну їжу та насолоджуватися приємною атмосферою закладу - Вам сюди! Привітний та уважний персонал! Обслуговування на найвищому рівні! Однозначно рекомендую.”
“Голосіївський парк — просто чудове місце! Дуже зелено, тихо і спокійно, можна відпочити від міста. Є озера, доріжки для прогулянок, лавочки. Гарно в будь-яку пору року. Ідеальне місце для прогулянок і відпочинку. 5/5!”
“Дуже смачно і дуже. Чудовий сервіс і привітний персонал.”
“Найкраще місце для моєї родини) Донька обожнює пюре з котлетками, круасани і найсмачніші лимонади. Персонал завджи врахує ваші побажання, зробить все можливе і не можливе, щоб ви почувалися затишно. Піца -то окрема любоффф) Сюди є бажання повертатися знову і знову”
“Смачні чебуреки. Смачна картопля по селянськи. Янтики, на жаль, не було змоги скуштувати. В закладі чисто, охайно. В неділю замовлення очікували 20хв. Двома чебуреками наївся з головою. З куркою і сиром топ.”
“Затишне та комфортне місце для відпочинку, надзвичайно гарна та доглянута територія, діти просто в захваті, дякуємо за прекрасне місце для чудового відпочинку, всім рекомендую!”
“Будете у Фастові обов'язково заходьте в цей заклад і замовте суп Піті, це просто божественний смак. Гриль меню тако ж дуже смачне. Є такі диковинки як перепела на грилю і шашлик з баранини. Пишу цей відгук і зоадую, блін, яки й же ш смачний Піті :)”
“Ми багато де лазаємо, є з чим порівняти, хочу сказати що це мабуть найкраща локація. Дуже мені сподобалася робота інструкторів - не просто вдягли страховку і йди собі , а постійно підходили, пояснювали дитині техніку подолання завдання. Дякую, команда!”
“Справжнє автентичне китайське кафе, можливо найкраще в Києві, готують китайці, обслуговують китайці і серед клієнтів теж є вони. Є китайський канал ТБ.”
“Тут проходять не тільки виставки і фестивалі, але й гарна зона прогулянок на вихідних, фудзона та скейтпарк, мотузковий парк, кінний спорт, батути. Вхід безкоштовний.”
“Навряд чи цьому закладу потрібна зайва реклама. І затишно і смачно і зручно”
“Прекрасний ресторан, одна з найкращих кухонь в мережі. Повара справжні майстри і офіціант Даніель старанний знавець своєї справи зробить непомітною появу замовлених страв, максимально оперативно і без очікувань.”
“Відмінне кафе для сім'ї та друзів”
“Парк створений у 1963 році. Свою назву отримав на честь радянського бронепоїзда Таращанець, який у серпні 1919 року обороняв від денікінців Дарницький залізничний вузол. В центрі парку знаходиться пам'ятник екіпажу бронепоїзда «Таращанець» (пам'ятка монументального мистецтва національного значення). Пам'ятник зроблений із граніту та бронзи, заввишки 3,7 м, відкритий у 1974 році (скульптор В. І. Зноба, архітектор Є. О. Пильник). Від пам'ятника радіально розходяться алеї з лавками, а по периметру парку є вимощені доріжки.”
“Було кілька годин вільного часу до пересадки, вирішили з дитиною погуляти в парку)) Чудове доглянуте місце з дитячими площадками та місцями відпочинку і для дорослих) Багато лавочок, де спокійно можна перепочити та насолодитись свіжим повітрям, буянням зелені та багатоголосими пташиними співами …)) Нажаль, пройшли ми маленьку частину парку, та вона запам’яталась мені)) Із задоволенням приїдемо сюди ще раз ))”
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Красиве озеро у лісі! Люди вивозьте після себе сміття!”
“Замовляли банкет. Все дуже сподобалось. Не дивлячись на відключення світла, все дуже смачно і добре організовано. Всі гості задоволені. Ми теж. Дякуємо”
“Дуже душевно. Все сподобалось. Їжа супер, атмосфера клас. Рекомендую.”