Не раджу цю Еву через персонал Зіткнулась із неймовірно хамським відношенням, неадекватними криками, приниження, що я не вмію читати. Дуже жалію, що не спитала у жінки, як її звати щоб звернутись до вас із проханням звільнити її бо у людини дуже неадекватна та навіть лякуюча поведінка (
Фотогалерея
Відгуки
-
Eva Bratkovskaya ★☆☆☆☆
-
Іра Мушинська ★☆☆☆☆
Жахливий сервіс, відчуваєш наче зайшов не в єву, а в брокард. Обслуговування російською, хамовите ставлення, псіхи і відмова видавати решту з 200 грн в день, хоча поки пробивали товар бачили з якою купюрою я прийшла. Одне діло якби був ранок, але в середині дня не знайти 140 грн і навіть у своєї "подруги" не запитати чи є в її касі розмін? Окрім того абсолютно відсутній зв'язок,списати бонуси не можливо, дзвінки не приходять, в застосунок не заходить. Вайфай не працює, просто для галочки.
-
Анна Буря ★☆☆☆☆
Відверто найгірше обслуговування яке я відчувала в житті . Не висока , з короткою стрижкою та окулярах жіночка за касою дасть вам можливості на повну відчути вас людиною другого сорту . Чому , не знаю . До останнього стоїть топить и давить тебе як нелюдь , сподіваюсь на заміни вона нікуди не ходить . В смарт плазі відвідувати ваш магазин більше не буду . Хочу живу тут :)
-
Serhii ★☆☆☆☆
Сьогодні був у вашому магазині (Smart Plaza Obolon), та зробив покупку. На касі стояло кілька людей, тому вирішив скористатися терміналом самообслуговування. Хотів списати бонуси з картки, яка зареєстрована на мою дружину. І тут почались незручності: система вимагає ввести останні чотири цифри номера, який дзвонить на телефон дружини. В результаті я не зміг скористатися бонусами, так як не завжди є можливість відразу зателефонувати, щоб дізнатись ці цифри. Хотів скасувати списання бонусів, термінал такої змоги самостійно без асистента не дає. Довелося викликати асистента і чекати. Через деякий час підійшла працівниця з незадоволеним виглядом і запитала грубим тоном: «Що у вас сталося?». Я ввічливо відповів: «І вам доброго дня», і пояснив ситуацію. Вона мовчки розблокувала термінал і просто пішла, навіть не сказавши нічого у відповідь. Хотів зробити покупку швидше, а в результаті витратив більше часу і отримав негативний досвід. Як клієнт, я не відчув ані поваги, ані орієнтації на сервіс. Складається враження, що допомога - це тягар для персоналу. Дуже прикро, що такі дрібниці псують враження від покупок. Дякую за увагу!
-
Елена Якунчикова ★☆☆☆☆
Саме в цьому магазині обманюють і поведінка консультантів та касирів бажає бути кращою! Знаючи про акцію 1+1=3 купила засоби особистої гігієни, але сплатила за всі три упаковки. Консультант переконувала,що це я не зрозуміла умови і що категорія товару не попадає під цю акцію. Після цього я зайшла в інший магазин,де акція діє і можна придбати товари зі знижкою та третя одиниця в подарунок, на сайті теж інформація,що на таку позицію акція діє! Чому в ваших магазинах таке обслуговування та обман??!
-
Валерий Киселёв ★★★★☆
Компактно, але можна знайти все що потрібно.
-
Екатерина Курячая ★★★★★
Хороший магазин мережі. Маленький, затишний. Є все, що потрібно.
-
Клавдия Долиевская (бизнес-тренинги) ★★★★★
Хороший магазин. Все є. Черг практично немає.
-
Юлия Пустовит ★★★★★
Чисто та акуратно,привітні дівчата!!! Гарний асортимент
-
Denys Boiko ★★★★★
Низькі ціни, широкий вибір асортименту, якість обслуговування на висоті. Так тримати
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою Оболонський проспект, 19, Київ, Україна, 01000
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням