Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте заклад eva у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 13,508 відгуків та оцінок.
“Невеликий магазинчик цієї мережі. Відкрився не так давно. Місце для нього напрочуд вдале. Дуже зручно купуватися необхідне швидко. Асортимент звичайний для всієї мережі. Працюють консультантом. На засвоєна розрахуватисябанківською картою. Є зручна парковка. Рекомендую всім.”
“Хороший магазин, багато акцій, розіграшів, можна знайти деякі господарські засоби для прибирання набагато дешевше чим у великих гіпермаркетах, персонал привітний.”
“Асортимент товару широкий, викладка акуратна, наповнення хороше. Персонал привітний та ненав'язливий.”
“Продавці привітні, коректні, поради щодо косметики були дуже доцільними. Дякую!”
“Найкраща Єва (у порівнянні з іншими на Виноградарі). Завжди все чисто, є тестери, новинки зʼявляються вчасно. А також щоразу я приємно вражена консультантом Яною, завжди допоможе знайти необхідний відтінок. Просто дуже приємна та ввічлива)”
“В магазинах цієї мережі трішки відрізняється асортимент, але є вибір і лояльні ціни, часто бувають цікаві пропозиції”
“Доброго дня.Працюють привітні та гарні дівчата.Завжди ненав'язливо пропонують допомогу,толково консультують, добре розуміють потреби покупців.Дякую.”
“Цей магазин залишив після себе тільки позитивні емоції. Тут працюють дуже уважні,компетентні і доброзичливі співробітники.Особливо хочу відмітити співробітницю на ім'я Любов, склалося враження,що вона не просто виконує свої обов'язки,а ходить на роботу,щоб дійсно допомагати клієнтам,10 з 10-ти!!!Дякую,що є такий магазин,до котрого хочеться ходити за покупками!)”
“Вчора дякую консультанту Олені, за допомогу вибора товару, дуже ввічлива людина”
“Великий асортимент косметики і т.п.”
“Гарне обслуговування, ціни на деякі товари дешевше ніж у Розетці.”
“Вперше зустрічаю Єву з такими приємними консультантами)”
“Чудові продавці консультанти! Окрема подяка Вікторії! Чудовий консультант!”
“Дуже гарний магазин. Продавець- консультант Алла просто чудова! Допомогла обрати крем, який повністю відповідає моєму запиту. Решта дічат теж завжди привітні. Чудове місце.”
“Люблю мережу магазинів eva. Завжди присутні товари і привітливий обслуговуючий персонал”
“Зручне розташування, гарне обслуговування, завжди користуюся цим маназином”
“Чудовий магазин 3006 на вул.Сурікова,3! Все необхідне з товарів завжди є, хороші ціни! Колектив відмінний - вдячна всім за професійність, увагу до клієнтів! Особисто п.Оксані, п.Олені. Керівництву магазину уклін! Успіхів!!!”
“Цей магазин,як і всі магазини цієї мережі, торгує продукцією високої якості! Гарне обслуговування,завжди допоможуть підібрати необхідний товар.Варто звернути увагу на чималу колекцію парфумів!(див.фото).”
“Хороший магазин, ввічливі працівники. Особисто хочу щиро подякувати Вікторії за вирішення проблеми в подвійному списанні коштів з моєї карти. На гарячій лінії вирішити питання не змогли, а Вікторія допомогла закрити дане питання. Я ваш постійний клієнт!♥️”
“Корисний магазин з турботливим персоналом. Навіть телефонували, аби дізнатись мою думку про якість обслуговування. Почувши, що асортимент недостатній, сказали, що будуть розширювати і справді почали це робити. Втім, все одно не завжди можна знайти усе потрібне”
“Все чудово! Персонал доброзичливий!”
“Великий вибір, чисто, привітний персонал.”
“Сьогодні була в магазині. Найкращі консультанти найвище обслуговування Допомогли вибрати парфуми, побачили що мені незручно носити все в руках та піднесли корзинку та на касі позитивно відреагували на товар що я обрала. Дуже підняли настрій на весь день.”
“Хочу подякувати керуючій магазином "Eva" за адресою В. Івасюка 46а, Сизон Вікторії за надзвичайно доброзичливе ставлення до покупців. Вікторія Сизон завжди підкаже та допоможе підібрати товар. Я людина похилого віку, маю хворобу хребта і не можу довго стояти, і мені, і таким як я, вона допоможе оформити покупку, ставши на додаткову касу, запропонує сісти на стільчик. Таке добре ставлення до людей піднімає настрій і завжди хочеться зайти саме в цей магазин. Хочу також подякувати Дубовик Ганні та новачку Васильєву Євгену. Дай Бог всім здоров'я та якнайшвидшої перемоги!”
“Завжди приємно обслуговуватися у цьому магазині. Співробітники кваліфіковано проконсультують, розкажуть про новинки та швидко та привітно приймуть оплату. Окрема поляка Олександрі!”
“Доволі просторий магазин Eva, все що треба і все що ви очікуєте знати є тут. Також тут є точка видачі інтернет замовлень. Із кількох кас працює лише одна. Персонал привітний і завжди готовий допомогти. Всередині є автомат Ізіпей, який не приймає нові купюри (1000 і 200 грн точно не приймає. А так Єва, як Єва.”