загалом непогано, але все ж не найкращий досвід( зробили замовлення, чекали хвилин 10, хоча воно було взагалі невелике. сідаємо їсти, я беру свій бургер а він холоднющий, подумала що через упаковку так, але вкусила, реально холодний і сухий( підійшли на касу, сказали що через овочі, ну не може бургер бути таким холодним через овочі ((( поміняли, я доїла, і він все ще був теплий, так що овочі(лист капусти) не такі вже і охолождуючі) але реально порадували напої, загалом непогано
Фотогалерея
Відгуки
-
Tamila Lanchenko ★★★☆☆
-
sofia ★★☆☆☆
Вітаю! Брала замовлення із собою, після важкого робочого дня, з відключенням електроенергії вся надія на цю вечерю, але, на жаль, в моє замовлення не було додано усі позиції, а сама: пиріг із вишнею та напій, на касі не помітила, бо поспішала. Власне, я все розумію, але настрій вже не такий і якось неприємно
-
Мар'ям Іжевська ★★☆☆☆
Каву чекала дуже довго. В самому закладі порожньо, брудно і навіть неприємно знаходитись. Це вже схоже на якусь забігалівку...
-
Виталик Загородний ★☆☆☆☆
Зробив замовлення через доставку Болт, кур'єр приніс інше замовлення з різницею -100 грн. При спілкуванні із працівником кіс, останній повідомив, що кошти не вернуть...
-
Truck Parts Trade ★☆☆☆☆
Забулись в кфс драйв поставити соус, бургери не смачні, дорогі. Ніхто не сказав ні добрий день, ні допобаченя. Замовлення чекали довго, персонал не шуршав, а в'яло лазив. Не рекомендую нікому!
-
Olex D ★☆☆☆☆
Може менеджменту варто звернути увагу на температуру подачі страв??? Не перший раз зіштовхнувся в мережі!!! Звісно, прийшло літо!!! Але то не підстава подавати холодні страви!!! Чи з приходом літа температура подачі має бути температурою оточуючого середовища??? Заклад на Бажана, напевно вирішив, що літо внесло свої корективи? То є повний Жах!!!!! Я в шоці!!!!! Зверніть увагу бо псуєте бренд.
-
Вита Овчаренко ★☆☆☆☆
Довго чекала щоб зробить замовлення. Стала в чергу на крайню касу, там довго вирішували питання з чеком. Була ще одна каса, але туди не було касира. Ходила від однієї до іншої. Дякую за обслуговування, більше не завітаю і не рекомендуватиму вас.
-
Михайло Голубаха ★★★★☆
Інтер'єр відповідає стандартам такого типу харчування. В загальному чуть не дотягує до Макдональдс. Напр в частині сервісу при невеликому навантаженні відвідувачів не поклади картоплю в меню Бакет дует. Виявив уже вдома. Буває, але не дуже приємно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою проспект Миколи Бажана, 1е, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (050) 440-94-15
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням