KFC
“Непогані страви, є кондиціонер, що важливо в спеку)))”
Знайдено 11 результатів
“Непогані страви, є кондиціонер, що важливо в спеку)))”
“Приємний сервіс!!!! Смачна їжа!!!!! Дуже люб'язний персонал, який завжди йде на зустріч. Хочеться повертатися в цей заклад, тому що всі замовлення видаються вчасно без затримки. Персонал дуже уважно ставиться до кожного замовлення, тому Ніколи не доводилося просити переробити чи щось замінити. Хочеться виокремити сьогодні двох працівників — Матвія та Алісу. Мені недоклали картоплю фрі, але дівчина одразу запропонувала ще одну, це був приємний бонус. Дуже привітний хлопчик Матвій, приємний в спілкуванні. Особливо зраділа, що замовлення робляться швидко, хоча в залі було багато людей. Єдиний мінус — не працювала розетка за столиком за яким я сиділа, а в наші часи це дуже важливо( Зверніть на це увагу, будь ласка, бо коли вимикають світло всі йдуть заряджати гаджети в подібні заклади.”
“Сьогодні 26.10.25 рік. KFS разом з Червоним хрестом організували прекрасний та пізнавальний захід для дітей ВПО. Для дітей проводилась екскурсія виробничим процесом з ознайомленням історичного створення даного закладу швидкого харчування. Діти з допомогою підказок працівників закладу самостійно готували собі гамбургер, накладали морозиво, наливали улюблені напої. Волонтери Червоного Хреста Вікторія та Ольга вміло та професійно керували даним заходом, проявляючи абсолютне та безперечне добро до таких особливих дітей внутрішньо переміщених осіб. Щира подяка волонтерам та працівникам KFS та низький уклін !!! І дякую за гарний настрій для моєї дитини !!!”
“Мені подобається ціни відносно низькі,локація не погана”
“Ставлю 5 зірок, хоча за те, що замість звичайних страв дали гострі треба було знизити))) полінувався повернути для обміну.”
“Нам сподобався сервіс, та уважність робітників. Ми чекали хвилин 15-20, але коли ми дочекалися, нам сказали, що ви можете вибрати або картоплю, ( ми вибрали картоплю ) або каву. Плюс нас сказали почекати пару секунд , а після цього нам ще принесли додатковий купон на картоплю, чи морозиво або каву що приємно здивувало — такі дрібниці завжди роблять враження. Ми були дуже задоволені не тільки якістю страв, а й увагою до кожного клієнта.”
“Смачно. Дбають про безпеку відвідувачів, ретельно перевіряють ковід сертифікат при вході.”
“Всі дуже чекали відкриття KFC в Броварах, і це було оправдано! Дуже смачна курочка) Сервіс на вищому рівні! Обов'язково прийду ще:)”
“Взяла на самовиніс. Вже через 3 хвилини замовлення було готове. Рекомендую відносно нові гострі байтси (у найменшому відерці є)”