Відгуки

  1. Андрей Паненко ★☆☆☆☆

    Замовили через інтернет-магазин. Товар не підійшов по розміру, хотів повернути - відмовили "Товар поверненню не підлягає". Не витрачайте час на них.

  2. Yana ★☆☆☆☆

    Якісь товару, розміри-можна знайти щось. Чистота не дуже, примірочна з облупленими стінами, пуф доя речей для дітей напевно ( міні якийсь).... Обслуговування просто ЖАХ! Коли попросила принести іншу модель, розміру XL консультант зкривила обличчя та протягнула:"Нуууу тААААкого розміру нема мабуть ". Це в наш час ,коли всі говорять про боді позитив? Фуууу я була в гарному настрої і не стала цій діві нічого казати,але тут напишу ((((((

  3. Олена ★☆☆☆☆

    Який жахливий сморід поту стоїть в роздягальні. Ледве витримала 5 хв. приміряти куртку. Обов'язково вирішіть щось з витяжкою. На касі працівниця ну дуже повільна....черга з 7 чоловік, а вона не додумається покликати допомогу. Не подобається саме в Проспекті цей магазин.

  1. Марина Моренец ★☆☆☆☆

    Дуже брудно. Якість обслуговування на нулі. Всі постійно злі і невдоволені. Грязь така, що не хочеться й заходити. Я була в багатьох магазинах сінсею, але цей просто топ. Я розумію, що можливо люди ведуть як свині себе, але працівники мають можливість прибрати речі. Це позор

  2. Евгения Кравченко ★☆☆☆☆

    Будьте пильні, бо продавці магазину пробивають товар двічі. Те що й сталося сьогодні зі мною при покупці кофтинки. Помилку у чеці помітила вже дома. Надіюся на адекватне вирішення питання зі сторони магазину!!!

  3. Bildina Art ★★☆☆☆

    Не сподобалось то му що товар який я знайшла на сайті в магазині знайти не змогли, на пропозицію зв'язатися з магазином де цей товар може бути на думку продавця отримала відмову. Телефонувала самостійно, і також безрезультатно, по коду товару указаного на сайті взагалі такого товару немає( При розрахунку на касі виявилось, що немає решти в повному обсязі, касир вибачилась, а я пішла заплативши за товар більше ніж його ціна.

  1. Olena Kulyk ★☆☆☆☆

    Магазин виявляє дискримінацію до людей з обмеженими фізичними можливостями. Стільці заборонені керівництвом, як щось приміряти коли важко стояти чи ходити ? Це неприйнятно. На пропозицію передати цю інформацію керівництву, відповіли що це заборонено, відмахнулися і все. Цей магазин більше не існує.

  2. Андрей Копыленко ★★★☆☆

    Дуже близько стоять розвіски з товаром,що заважає.

  3. Юлія Євгенівна ★★★★★

    Магазин непоганий, жаль що дитяча лінія там не представлена, тільки в інтернет магазині.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sinsay?

Sinsay знаходиться за адресою вулиця Гната Хоткевича, 1В, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Sinsay?

Дістатися до Sinsay можна за посиланням

Advertisements