Огляд каталогу
- 4,770 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 4770 результатів
Перегляньте одежду у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,770 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 454,386 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає одежду з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Якісне українське виробництво. Дуже уважні до клієнтів, можна зробити замовлення за вашими замірами. Рекомендую.”
“Мережа Супер. Продавець Гриневич Юлія всім рекомендую. Дуже приємна і допоможе підібрати костюмчики!!!!”
“Замовляв футболку "Catpocalypse". Все супер, розмір підійшов. Якість і вигляд самого принта навіть краще ніж очікував. Дуже дякую Sixtynine , задоволений покупкою)”
“Чудове ательє! Дівчата чарівниці - справжні майстри своєї справи. Неодноразово зверталася з різними запитами, робота завжди була виконана на найвищому рівні і до того ж - швидко.”
“Товар відповідає дійсності. Замовляла кросівки для волейболу, прийшли такі як були описані, легкі, підошва зручна, сітка для вентиляції. Вони прикольні, побачимо як будуть носитись”
“Завжди відмінний вибір і якість одягу! Я ніколи не йду з цього магазину без покупки, думаю вся справа в чудовій господині! У неї і зі смаком все в порядку і з замовленнями і з оповіщенням клієнтів. Приємно одягатися в останні тренди моди і заряджатися позитивом). Якщо у Ви не можете зважитися, як саме одягнутися одягнутися на захід або свіданіе- Вам сюди! Рада, якість, посмішка, вибір! Ділюся секретом;)”
“Не перший раз роблю замовлення в нашому однойменному бутіку! Моя йорк Бетті завжди задоволена і носить комбези та плаття з салону Бетті!!! Терплячий консультант,у разі потреби обміну та шикарна якість одягу для улюбленців! Останнє замовлення зимовий комбінезончик!”
“Дуже класна майстриня, рекомендую. Якість відмінна, береться за складну роботу.”
“Всім рекомендую магазин Babyfox. Зробила замовлення дитячих речей. Працівник надала змістовну інформацію, щодо розміру, тканини. Порадила взяти більший розмір- і це було правильне рішення. Дякую окремо за це! Якість речей відмінна, замовлення отримали швидко. Ще й солодкий подарунок для малечі! Неодмінно буду замовляти ще! Тож часу не гайте, А швидко робіть замовлення в магазині Babyfox.”
“Навіть не сподівався знайти такий гарний магазин для поціновувачів волейболу. Найкращий вибір в Києві! Великий вибір кросовок та інших речей як для тренування професійних гравців так і для любителів.”
“Звернулась до Ательє вперше і не пошкодувала! Замовлення було для свята на сім'ю. Робота була виконана ідеально та дуже якісно! Майя дуже акуратно і творчо підійшла до цього замовлення. Претензій та нарікань -ні! Всі були в захваті від нашого вбрання! Велике дякую, що любите свою роботу та своїх клієнтів! Дуже рекомендую!”
“Купили дуже гарну зумню куртку, точніше не зумню, а єврозиму! Вибір великий.Рекомендую”
“Ми тут речі купуємо для всієї сім*ї. Останній раз "вдягали" дитину, купили усе необхідне на літо. Речі топ, хороший асортимент, по цінам - є на будь-який бюджет, що також плюс.”
“Завжди приємні і уважні продавці та консультанти! Дуже приємно відвідувати ваш магазин! А ще якість одягу завжди дуже радує.”
“Приємна атмосфера в шоу румі) Буду повертатись ще. Дякую за обслуговування!”
“Чудовий бутік. Можна для будь-якої події підібрати себк "цибуля". Якість речей лише на рівні. Продавець сама люб'язність, допомога у підборі надала правильно та ненав'язливо. Дисконтна система. Дорожать клієнтом.”
“Чудовий магазин спортивного одягу для гірськолижного сезону Термо білизна лижні костюми дитячі костюми ! Рекомендую ! Заходьте не пожалкуєте ) Купила термокнстюм та лижну куртку,дуже круто, ціна та якість топ !”
“Замовляю тут вже не вперше. Якість та стан товару завжди радує. Куртки практично всі в хорошому стані, чистенькі,моделі теж хороші, яскраві. Менеджеру Анні окреме спасибі за те, що завжди порадить та допоможе визначитись у виборі товару!”
“Дуже приємна і файна кравчиня! Рекомендую! Дякую за ушив сукні, все вийшло добре :)”
“Дуже сподобалось обслуговування, і навіть як сказала творчій підхід до клієнта. Тому що консультант зібрала повний образ, від прикраси, сумочки до взуття. Тобто замість просто сорочки і джинсів я побачила себе як зі сторінки журналу: многослойність і дуже вишуканий образ. Дякую, не перша покупка. Чесно кажучи, без дизайнера складно створити подібне.”
“Відмінний магазин одягу. Дизайнери великі молодці. Класичні глибокі кольори. Цікавий крій. Розміри одягу європейські, а чи не китайські. Тому сміливо можна брати xs-s, якщо у вас розмір 40-42. Трикотажна тканина відмінної якості. Добре гасає. Купую вже 2 роки і всі вироби виглядають добре та актуально за рахунок ідеального крою. Дякую вам.”
“Заказували повʼязку для вечірки в стилі 1920-х, гарної якості, пірʼя не відпадають,дуже стильна. Відправили в той же день, менеджер на звʼязку ,відповідає майже миттєво. Дуже приємно було співпрацювати. Дякую за високий рівень сервісу та якісний товар.”
“Дуже задоволений якістю послуг! Зробили швидко і якісно шкіряну куртку та замінили замок. Молодці!”
“Після відвідування залишився дуже радий. Все на вищому рівні.”
“Дуже приємні консультанти. Дякую Надії”
“Прекрасный асортимент і дуже уважне ставлення. Дякую за Вашу роботу.”
“Дуже дякую за неймовірно гарну сорочку! Все сподобалось: чудово пошита, професійні лекала, якісна тканина, привітні менеджери! все просто ідеально! В такій сорочці відчуваю себе впевнено і привабливо!”
“Дуже гарний магазин, ціни часто нижчі ніж в інших магазинах, вічливий та знаючий персонал”
“Не вперше звертаємось в Ательє Модний город на Чавдар, 22. Цього разу вкорочували спортивні брюки. Робота виконана вчасно, швидко, дуже якісно, акуратно, шви після підрублення кращі, ніж були до нього (перші три фото брюки До вкорочення, 2 останні фото - після). В ательє-хімчистці завжди приємні акції, якщо підписаний на їх сторінку в інстаграмі.”
“На днях відвідав чоловічий магазин на Полуботка. Все,що планував купити, знайшов там! Дуже задоволений ! Всім рекомендую! Дякую дівчатам за допомогу, ввічливість і витримку!”