Відгуки

  1. YeoRin ★☆☆☆☆

    За цією адресою в гугл картах, магазину не існує. Даремно витратили час на пошуки!

  2. Dana ★☆☆☆☆

    Купила штани зі знижкою. На касі касир сказала, що я повернути джинси не зможу, так як купуючи з максимальною знижкою. Це порушує законодавство України, просто в центрі нашої країни на Хрещатику намагатися надурити! Ганьба! Також касир сказала, щоб я більше не приходила.

  3. Юлія Пількевич ★☆☆☆☆

    Касир просто хамло, ані "добрий ранок", ані "до побачення". На прохання подивитись наявність у інших магазинах почула відповідь "не можна" без пояснень, хоча у інших магазинах можна. Попросила контактні телефони інших магазинів, бо в інтернеті немає, у відповідь почула підвищеним тоном "У НАС НЕМАЄ". Комунікація прям "ВАУ". Бажаю такого ж спілкування і з нею

  1. Sergo Rygua ★☆☆☆☆

    Магазин класний, але е тут продавчиня яка не знає що таке вітатися з клієнтом. Це на постійній основі, обличча завжди не задоволене. Сьогодні відмовився від пакету. Вона познімала магнітні маркери, та залишила мою покупку расхристаною лежати на прилавку, я повинен її був застібати, складати. Якщо персонал себе так буде вести, особисто мене тут не буде та всім знайомим буду не рекомендувати магазин. Купівля здійснена о 13 57. Буде бажання, розберетеся.

  2. Diana Herasymenko ★☆☆☆☆

    Ситуація в магазині Terranova у Скаймоллі, яка відбулася зі мною 18.12.24. Залишається 4 пари штанів: 2 м і 2л, я поміряла м і вони були на мене завеликі. Походивши, я повернулася аби подивитися який розмір був на манікені і на ньому був потрібний мені розмір с, на що я попросила консультанта(якого мені довелося ще шукати, бо за касою нікого не було), щоб мені зняли розмір с. Відповідь: — неможна зняти з манікену. - чому? — такі правила. - які? В інших магазинах знімають спокійно. — ну як я повинна зняти з манікену? - а на складі? — вчора у нас був транзит і нічого немає. - але мені потрібен розмір с, зніміть з манекену. — неможна, такі правила. - це ваше правило чи у всіх магазинах? — я не можу зняти з манікену. - вдягніть інший розмір, більший, мені потрібен с, а на складі у вас немає. На що я отримую мовчання і далі консультант дістає телефон і починає комусь писати, сходила сфотографувала штани, повернулась і я знову отримала відповідь, що штани мені зняти не можуть. Заради цього було варто витрачати моїх 5 хв часу.)))) Поки ми розбиралися зі штанами їх залишилося вже 2 пари, тому в мене питання: для кого ви залишили штани на манекені, якщо у вас залишилось 2 пари л і 1 с на манекені, які не хотіли знімати? І про які правила ідеться мова? Жахливий некомпетентний персонал, більше не зайду туди ніколи.

  3. Сергей Фролов ★★★★★

    Завжди є можливість придбати джинси на доступні кошти,як чоловікам та і жінкам.

  1. Александра Следюк ★☆☆☆☆

    28.07.2021. Випадково зайшли з подругою до магазину. Сподобалися деякі речі, взяли їх та заняли 1 примірочну на двох. Подруга визначилася раніше за мене, пішла на касу розраховуватися, повернулася через декілька хвилин, щоб зразу одягти нові речі. В цей час я пішла з вибраними речами до каси, щоб розрахуватися. Я планувала також переодягти деякі речі. Повернувшись, я побачила, що подруга чекала мене в торговельній залі. Співробітниця вигнала її з примірочної через те, що подруга занадто довго там знаходилася. На її відповідь, що вона переодягється і чекає на подругу (мене), співробітниця не відреагувала і попросила вийти з примірочної. Я спитала цю дівчину, на якій підставі вона вигнала мою подругу. Вона всіляко уникала відповіді і тікала від мене в іншу сторону зали, своє ім'я назвати вона відмовилася. На касі я дізналася, що ім'я тієї дівчини Чайка Людмила. Я давно не купувала речі в вашій мережі, а після даного випадку взагалі відпало бажання щось у вас купувати. Для мене не прийнятно, щоб працівники порушували особистий простір та виганяли людину, яка вже здійснила покупку. Дівчата на касі ввічливі на привітні, речі стильні, але дана особа зіпсувала все враження.

  2. Анна Цимбаліста ★★★★★

    Супер, все сподобалося , якість і доступність))

  3. Галина Шевченко ★★★★★

    Знижки. Шалені. Магазин чистий. Працівники ввічливі.

  1. Аля Злобина ★★★★★

    Завжди можливо придбати для себе або чоловіка якусь гарну річ. Дякую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Terranova?

Terranova знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 17, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Terranova?

Зв'язатися з Terranova можна за номером телефону +38 (044) 278-70-65

Як можна дістатися до Terranova?

Дістатися до Terranova можна за посиланням

Advertisements