Дуже непривітний персонал. Купив товару на 5600 грн. Але ставлення грубе. Щось не дуже «with love».
Фотогалерея
Відгуки
-
Hugsy Penguin ★★☆☆☆
-
Alina ★☆☆☆☆
В дитячо-чоловічому відділі каси постійно не працюють. Люди з маленькими дітками стоять на першому поверсі в чималих чергах. В цей час «старший касир» як вона представилась в зеленому светрі фліртує з чоловіком з черги працюючи в сповільненому режимі аби потриндіти.. на сусідній касі черга рухається тут же жінки з малюками на руках стоять хєр зня скільки поки вони нафліртуються. Адекватно?
-
Юрий Лутай ★☆☆☆☆
Персонал просто жесть, попросили глянути по базі чи є розмір, дівчинка на кассі сказала що їх програма не дозволяє дивитися залишки тільки «впарити» нам те що ми самі собі вибрали. Адміністрація женіть таких консультантів в шию.
-
Woman Woman ★★★☆☆
Хотілося б, щоб керуючі цим магазином розбулись і постояли трохи босими у примірочних на тій холодній та брудній плиточній підлозі, як маємо ми, клієнти в тих примірочних. Неможливо нормально примірку зробити, треба бігом - бо реально простудити собі всі жіночі органи і нирки, або стояти на власному ж взутті й псувати його. Ще й підлога брудна в подарунок. Лайфак: в Аврорі килимки по 100 грн, зробіть вже цю інвестицію, зима скоро.
-
Елена Шевчук ★☆☆☆☆
Персонал повний відстій ,їм все пофіг що спитаєш вони не знають і нічим допомогти не можуть. Тут працюють люди яким пофіг на результати своєї роботи і на клієнтів. Сьогодні ввімкнулась сирена і персонал це перші хто покинув приміщення магазину,а ти стоіш і не розумієш куди подіти речі який за тривалий час собі вибрав.В решті решт залишила на кассі ,і пішла в укриття чекати на відбій. І що ви думаєте коли пролунав відбій ,персонал запустили першими,а ми ще чекали поки нас впустять.І в цей час вони рознесли на стелажі речі які покупці залишили на касі .Коли ти питаєш їх навіщо вони це зробили,знизують плечима. Потім ти ще годину заново все шукаєш ,і певна річ що знаходиш не всі речі.
-
Mykola Musiienko ★★★☆☆
Мені не подобається розташування товару, людям би логічніше... Товар досить якісний. Дуже шокували шторки в примірочній, вони дуже огидні.
-
Anastasia Yevtushenko ★★☆☆☆
Великий просторий магазин, хороший вибір речей. Але у примірочних дуже брудно і пилючно (я такої кількості пилу ще ніколи не бачила в магазинах). Ще було би класно, якби всі працівники говорили українською (хоча би тоді, коли до них українською звертаються).
-
Oleksii Tarakanov ★★☆☆☆
ТРИ примірочні на здоровенний магазин. Черга на півгодини в примірочну, потім на касу. Жах, нікому не раджу.
-
Vladimir Masarik ★☆☆☆☆
В магазині в Рівер Мол, який працює до 22:00, дівчині з явними ознаками вагітності о 21:48 НЕ дозволили пройти в примірочну з ОДНИМ сарафаном. При цьому на касі була довжелезна черга, тобто не зацікавлених в продажах співробітників, яких набилося перед примірочними достатньо, ніхто б не затримав, і примірка могла закінчитись покупкою. Тепер ми знаємо, що мережа H&M не дружня до вагітних і покупців в цілому, тому ми і тепер наші знайомі уникатимуть вашої мережі.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса H&M?
H&M знаходиться за адресою 10-14, Dneprovskaya Naberezhnaya St, Київ, Україна, 02081
Який номер телефону H&M?
Зв'язатися з H&M можна за номером телефону +38 (044) 363-01-86
Як можна дістатися до H&M?
Дістатися до H&M можна за посиланням