Жахливий сервіс. Ціна на послуги по телефону одна, по факту зовсім інша. Заплатили 1200 грн за те, що по факту пес залишився не вичесаним, навіть не вибачившись просто ігнорують повідомлення
Фотогалерея
Відгуки
-
Аліна Слободанюк ★☆☆☆☆
-
Valeryia Ogneva ★☆☆☆☆
Найгірший грумінг, собаку обскубали
-
Good Day ★☆☆☆☆
Дуже поганий грумінг салон ми були в перше і востаннє собаку зробили не гарною порізали вухо не рекомендую!
-
Анастасия Анастасия ★☆☆☆☆
Шановні власники собак! Хочу виразити своє обурення неприйнятною якістю послуги у салоні грумінгу. "Я звернувся до салону грумінгу "Территория груминга" на Харківському шоссе 9 для постригання мого собаки Аміго. На жаль, мій досвід був дуже незадовільним. При стрижці собаці не було пострижено підборіддя, незважаючи на те, що це було обумовлено перед експертами салону. Крім того, мені був представлений рахунок, який перевищував домовлену суму на 200 гривень. Це порушило нашу угоду і спричинило незручності. Більш того, як власник собаки, мені не було дозволено бути присутнім під час стрижки мого собаки, що викликає у мене сумніви щодо того, як поводилися з моїм улюбленцем. Я вірю, що як клієнт, маю право на якісні послуги, дотримання домовленостей та повагу до моїх побажань. Я сподіваюся, що салон грумінгу "Территория груминга" приділить належну увагу моїй скарзі та зробить відповідні кроки для виправлення ситуації.
-
Евгений Товстуха ★★★★★
Привітний персонал. Наш Йорк завжди після стрижки в нормі по настрою, стрижкою задоволені.
-
Александр Билоус ★★★★★
Приємне відношення!
-
Olesya Bida ★☆☆☆☆
Уже не перший раз приходимо на тримінг. Здавалося, раніше проблем не було. Цього разу в собаки усе тіло в ранах. Майстер аргументувала це тим, що ми прийшли пізно на тримінг (минуло 4 місяці - як завжди). Але ж це не привід працювати так, щоб на собаці зараз не було живого місця. До того ж, були погано вистрежені деякі місця. У собаки капіляри на нігтях дуже близько, через це потрібно акуратно зрізати кігті, щоб не пішла кров. З цим справлялися всі ветеринари, до яких ми регулярно ходимо. Але не майстер цього салону. Відтак, у собаки йшла кров. Після цих "процедур" собака вже четвертий день у стані стресу, перші два дні взагалі відмовлялася їсти. Більше ми не прийдемо в цей салон.
-
Остраков Федор ★★★★★
Чудовий сервіс. Швидко і безболісно всі процедури для тварин.
-
Светлана Л ★★★★★
Великий асортимент, важко вийти і нічого не купити.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса XS-ка?
XS-ка знаходиться за адресою Харківське шосе, 9, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону XS-ка?
Зв'язатися з XS-ка можна за номером телефону +38 (050) 410-54-74
Як можна дістатися до XS-ка?
Дістатися до XS-ка можна за посиланням