Відгуки

  1. Igor Malytskyi ★☆☆☆☆

    Просто намахали. Обрав купити макбук в них, через знижку. В день замовлення, обіцяли, що товар буде завтра. В результаті товар отримав аж через 5 днів, а знижка перестала діяти день перед тим, як я забрав товар. Більше ні ногою

  2. Мохенджо Даро ★★★☆☆

    + Обраний товар був в магазині своєчасно по заявленій ціні. Чесно попередили що товар розпакований. - продавець спочатку не хотів обслуговувати без додатку, тому краще встановіть заздалегідь; - при покупці товару запропонували акційний пакет водафон і не попередили що акція закінчується цього місяця, назвали щомісячну плату на 30 грн нижче фактичної. Або обман, або некомпетентність

  3. victor d ★☆☆☆☆

    Мережа використовує схему ухилення від податків додаючи до чеку неіснуючі віртуальні товари та підписки. Продавців змушують навʼязувати непотрібні страховки, задаючі в тому числі особисті питання, через що відвідування магазину стає максимально неприємним. Якщо хтось зі співробітників хоче допомогти, нехай підкаже секретну фразу, яку треба сказати, щоб мені мовчки видали замовлений товар, з чеком який містить лише те, що я замовив?

  1. Роман Голенко ★★★★★

    Не часто буваю в Києві, але так випало на пересадку з метро на маршрутку що був саме там. Пояснив ситуацію що потрібно, порадили яке краще, хлопці толкові, так тримати дякую за павербанк та швидку зароядку! З Богом!!!

  2. Evgenot TV ★★★★★

    Дуже задоволений роботою продавців, все швидко якісно і зручно

  3. Илья Романов ★☆☆☆☆

    Лохотронщики! За день до Чорної пятниці Самсунг А12 3/64 був дешевший на 300 гривень ніж сьогодні в 26.11.2021 ЧОРНУ П"ЯТНИЦЮ. Було 3999 стало 4299! І це з усіма можливими знижками!

  1. Максим Ладигін ★★★★★

    Привітливий персогал. Швидке і якісне обслуговування

  2. Evgeniy Fomenko ★☆☆☆☆

    Протягом місяця робив 2 покупки (друга була пов'зана з першою). Сукупні враження наступні: 1. Продавці не хочуть розмовляти українською. Навіть, коли клієнт розмовляє з ними нормальною літературною українською мовою, вони продовжують "гаваріть па-рускі" )) 2. Дуже недолуго, вигадуючи якісь страшилки, які легко перевіряються, пробують "впаріть" додаткові послуги на кшталт "додаткової гарантії". 3. Дуже маніпулятивна бонусна программа. Хто їй користувався, все зрозуміють Як наслідок, процесс покупки дуже не сподобався. Щось купувати на Алло найближчим часом принципово не буду.

  3. Наталя Дяченко ★★★☆☆

    Довго не могли запропонувати мені нормальну зарядку для мобільного телефону

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Алло?

Алло знаходиться за адресою вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 1–Ц, Київ, Україна, 04050

Який номер телефону Алло?

Зв'язатися з Алло можна за номером телефону +38 (066) 743-56-46

Як можна дістатися до Алло?

Дістатися до Алло можна за посиланням

Advertisements