Мені порадили стоматологічну клініку S- DENT знайомі. Звернулась з проблемою карієсу.Мені склали детальний план лікування та зорієнтували по ціні.Ціни приємні,лікарі клініки демонстують високу кваліфікацію та уважність до пацієнтів. Процедури проходять безболісно.В клініці комфортна атмосфера та привітний персонал.Окрема подяка адміністратору Інні за її професіоналізм. Рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Людмила Сонько ★★★★★
-
Надя Івченко ★★★★★
Я надзвичайно задоволена стоматологічною клінікою S-DENT! З першого ж візиту відчувається професійність усього персоналу та справжня турбота про пацієнта. Особливо хочу відзначити адміністратора Інну — вона неймовірно ввічлива, уважна та щира. Інна завжди зустрічає з посмішкою, допомагає розібратися з будь-якими питаннями та створює атмосферу комфорту, завдяки якій зникає хвилювання перед прийомом. Приємно, коли в клініці працюють такі доброзичливі й турботливі люди. Дякую S-DENT та окрема подяка Інні за чудове ставлення та високий рівень сервісу! Рекомендую всім!
-
Инна Невенчаная ★★★★★
Доброго дня, хочу зазначити, що звернулась терміново в клініку і була просто вражена, як чітко все мені пояснили і надали першу допомогу, я залишилась задоволена, і однозначно прийду ще! Дякую
-
FuNnY ZeBrA ★★★★★
Хочу висловити свою подяку клініці за професіоналізм та якісне обслуговування! Лікування зубів пройшло абсолютно безболісно, що для мене стало справжнім відкриттям, адже раніше я завжди боявся стоматологів. Всі процедури були виконані на вищому рівні — лікарі дуже уважні, усе пояснюють і дають рекомендації. Особливо вдячний за встановлення імплантів — процедура була комфортною, без зайвих болів і неприємних відчуттів. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісне та безпечне стоматологічне обслуговування. Тут працюють справжні професіонали, які дбають про своїх пацієнтів!
-
Sofia Pavsha ★★★★★
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом лікування у лікаря-стоматолога Анастасії. Звернулася зі своїм братом, після зняття брекетів було дуже багато карієсу. Лікар все детально пояснила, відповіла на всі запитання і зробила все максимально комфортно. Процедура пройшла безболісно, а результатом ми залишилися дуже задоволені. Щиро дякую Анастасії за її роботу! Рекомендую всім, хто шукає хорошого стоматолога.
-
Vincent Cunningham ★★★★★
Сергій – видатний стоматолог, і я дуже рекомендую його стоматологічну клініку для іноземців, які приїжджають до Києва, яким можуть знадобитися стоматологічні послуги.
-
Александра ★★★★★
Лікарі-справжні професіонали! До того ж дуже уважні, турботливі) Все пройшло безболісно. Ціни адекватні!
-
Ярина Ковальчук ★★★★★
Найкраща клініка, вилікували мені усі зуби і зробили посмішку. Тепер ходимо усією сім'єю
-
Ivan Boichenko ★★★★★
Дуже хороші стоматологи. Доступні ціни. Центр міста.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса S-DENT?
S-DENT знаходиться за адресою вулиця Іоанна Павла II, 11, Київ, Україна, 01042
Який номер телефону S-DENT?
Зв'язатися з S-DENT можна за номером телефону +38 (097) 443-36-39
Як можна дістатися до S-DENT?
Дістатися до S-DENT можна за посиланням