S-DENT
“Хочу поділитися своїм позитивним досвідом лікування у лікаря-стоматолога Анастасії. Звернулася зі своїм братом, після зняття брекетів було дуже багато карієсу. Лікар все детально пояснила, відповіла на всі запитання і зробила все максимально комфортно. Процедура пройшла безболісно, а результатом ми залишилися дуже задоволені. Щиро дякую Анастасії за її роботу! Рекомендую всім, хто шукає хорошого стоматолога.”