Відгуки

  1. Yuriy Kozoriz ★☆☆☆☆

    Відверто українофобський магазин, що спромігся сайт перекласти українською лише після ганьби та численних зауважень! Але досі по-замовчуванню - РУ-версія сайту .... На захист цих шанувальників "РузззкаваМіра" набігає юрба ватників, а всіх нешанувальників власники охрестили ботами) Відповідь власнику: "Много" кого? Українців? Нешанувальників малоросів ? З чого ви взяли що я бот, москвороті? Половина з тих кого ви тут звете ботами чудово гугляться і ідентифікуються. На ФБ вам писали і колишні клієнти щодо зневаги та дискримінації за мовною ознакою і що? Коменти потерлись, а ви й далі ганьбитеся оцією зневагою до державної мови.

  2. IGOR KRYTSAK ★☆☆☆☆

    #Я_НЕ_БОТ PS: Тільки сильні здатні визнавати свої помилки і нести за них відповідальність Наступним кроком буде скарга в захист прав споживачів, бо ви є тотальне ДНО, яке не здатне зробити правильних висновків. Прогулювався територією ВДНГ, звернув увагу на вивіску, на якій бренд позиціонує себе, як УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД одягу. На дверяж побачив надпис російською мовою "одежда" Зняв веселе, не агрисивне саркастичне відео метою якого було лише звернути увагу керівництва на певну не відповідність позиціонуванню. Нарвався на дуже агресвну і неадекватну реакцію в соціальних мережах. ПОвернувся в машазин, щоб культурно пояснити, що я не хотів нікого образати, а лише вирішив пожартувати, щодо вивіски на дверях, після чого отримав, ще більш не адекватну реакцію керівництва магазину. КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ і КУЛЬТУРА КОМУНІКАЦІЇ - абсолютно відсутня. Віднесли до категорії "Ви із ЕТІХ" - причому з мого боку ноль агресії стосонво мови комунікації. Після, не коректо висловились про мою українську мову, фразою: "Ваш суржик не понятен", - після згадали про моїх дітей і їх виховання.... Не припустима поведінка поважаючого себе бренду. У соціальних мережах блокують усіх хто висловлює свою позицію, коментарі видаляють, називають - націоналістами...

  3. Елена Слисаренко ★★★★★

    Бажаю сил та терпiння! Мине час, мине i цькування ботiв. Правда на вашому боцi, бо вiдкрити бiзнес, дати робочi мiсця, сплачувати налоги в скрутнi части - шана вам i вдячнiсть! Чудовий одяг, який купую вже 4 роки та вдягаю з задоволенням!

  1. Viktor Salyha ★☆☆☆☆

    Не був відвідувачем цього магазину, але гостиприємність тут не відчувається, і вважаю, що повага до клієнта повинна бути незважаючи на мову якою він спілкується, і якщо він вказав на проблему з назвою Одєжда, відповідати "Ви із етіх" Як мінімум лицемірно, Ви забули хто ваш клієнт Upd. Тільки про ботів можете писати, але признати свою помилку не взмозі, бажаю вам стати клієнтоорієнтовним, в іншому випадку успішного закриття

  2. Катерина Гаргаун ★★★☆☆

    Придбала гольф даного бренду близько року тому. Класна, актуальна модель, цікавий крій, та можливість носити гольф з обидвох сторін. На цьому плюси закінчуються, на жаль. Тканина з якої пошитий гольф надзвичайно важка у догляді, здається, що вона кошлатиться від самого лише дотику. Річ купувалась як базова повсякденна модель, але щоб одягнути її раз потрібно годину обробляти її машинкою, щоб річ хоча б мала якийсь презентабельний вид. Тому ставлю 3 зірки за класний дизайн, але поганеньку якість тканини. Сподіваюсь, бренд дослухається до відгуків і печального досвіду своїх покупців і переосмислить якість тканни з яких шиють вироби.

  3. Serhii Klymenko ★★★★★

    Прикольний магазинчик. Дружина у захваті. Кава безкоштовно. Дуже дружелюбні :)

  1. Вікторія Юрченко ★★★★★

    Чудове місце, дівчата дуже уважні. Гарна атмосфера! Величезне дзеркало, повз якого не можна пройти і не спокуситися зробити селфі. Я замовляла светрик через інтернет-магазин, розмір виявився завеликий, хоча сам він дуже м'який і приємний. Зателефонувала, порадили замінити в магазині. Ніяких проблем при заміні не виникло. Порадили правильний розмір і "звабили" приміряти. Запакували мені в пакет всяких ніштячків до светрика. Вийшла щаслива! Була здивована великій кількості негативних відгуків. Про те як довго носиться річ зможу написати згодом, але в загальному враження більш ніж позитивне.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса W8Less?

W8Less знаходиться за адресою вулиця Кожум'яцька, 16a, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону W8Less?

Зв'язатися з W8Less можна за номером телефону +38 (044) 222-99-98

Як можна дістатися до W8Less?

Дістатися до W8Less можна за посиланням

Advertisements