Жахлива якість товару! Джинси відходили тиждень і почали рівномірно рватися по швах, а також на колінах і кишенях просто по полотну. Ніхто в тих джинсах не стрибав з парашутом, не ліз на Еверест — випрали, як усі речі після покупки, і носили тиждень у звичайних умовах. Судячи з того, що рветься не нитка по шву, а саме полотно, як і на колінах, можна зробити висновок, що це бракована тканина, яка розсипається на очах. Зі мною вперше у житті таке трапилось, і це прямо дуже сильне розчарування. Оминайте цей магазин, дівчата й хлопці, від лиха подалі!
Фотогалерея
Відгуки
-
Nata Kyiv ★☆☆☆☆
-
Абра Кадабра ★☆☆☆☆
Черга на касі ніби в атб . 8 людей в черзі і працює тільки одна каса і це у вихідний день. Чи буде бажання стояти в такій черзі? Звісно ні! Неповага до клієнтів.
-
Svetlana Kutsenko ★★☆☆☆
В неділю о 14:00 на зміні лише 1 касир, це ненормально. Черга по 10-12 покупців постійно. До дівчат питань нема, але керівництво мало б мудріше планувати зміни.
-
Мария Головченко ★★☆☆☆
Нещодавно роблячи закупи була вкрай незадоволена поведінкою персоналу,обслуговуючи мене дівчина вирішила не відходячи від каси подзвонити своїй колезі по телефону і прям при покупцях вияснити відносини хто із них має стояти на касі, спілкування відбувалося на підвищених тонах і це чула вся черга.В мене питання... невже це доцільно?
-
Анастасия Кривенко ★☆☆☆☆
Хочу поділитися вкрай негативним досвідом спілкування із цим магазином. Купила товар, що не підійшов. Хотіла оформити повернення, але чек було втрачено. Здавалося б, нормальна практика — відновити чек, адже покупка явно відбувається за базою. Однак співробітники магазину "навідріз відмовилися це робити", заявивши, що "це неможливо". На цьому здивування не закінчилося. На гарячій лінії мережі повідомили, що у них немає такої категорії скарг і моє звернення зареєструвати не можуть. Ви серйозно? Мережа магазинів і не може забезпечити базову підтримку своїх клієнтів? Я написала письмову заяву в магазині з проханням відновити чек, на що отримала відповідь, що чек не відновимо, товар поверненню не підлягає, тому що у вас немає чека і своєю заявою на відновлення ви підтверджуєте відсутність чека. Постає питання: куди дивиться керівництво? Чому покупець залишається віч-на-віч зі своєю проблемою? Таке ставлення є абсолютно неприпустимим!
-
Sasha Stoezkiy ★★★☆☆
Непоганий магазин, але у примірочних немає лопаток для взуття також у примірочних доволі брудно. Паперові пакети це звісно добре, але чому вони без ручок...
-
Вероника Полищук ★★★☆☆
Магазин классный, осортамент - тоже, работники - приветливы, цены - хорошие. Но на кассе стоит всего лишь 1 человек, очередь создаётся очень большая :(
-
Victoria ★★★☆☆
До асортименту магазина немає питань, якість на висоті, ціни помірні. Завжди працює одна каса, через що черга доходить до входу в магазин, при тому інші співробітники спокійно ходять по магазину. У магазині ближче до вечора бардак, речі валяються на підлозі, розвішані де попало. Магазин великий і людей дуже багато в будь-який час доби, персонал не справляється з таким напливом, від чого виникає відчуття що це не магазин турецького одягу в ТЦ, а звичайний ринок)
-
Energy Power ★☆☆☆☆
Сьогодні в lcwaikiki ТРЦ РайоN побачила футболку за ціною 99 грн, поміряв і вистояла величезну чергу на касі де всього два продавці (і це коли гуляє ковід). Коли підійшла черга касир відмовився продати товар посилаючись що ще немає ціни. Я їй вказую на цінник на товар але мені відмовили. Попросила покликати адміністратора, але касир сама до неї звернулася і все одно не продала футболку з ціною. Сховала її під прилавок. Я витратила купу часу і отримала стрес від брутального ставлення. Навіщо ставити привертає цінник щоб потім товар не продавати. Чому відразу не вказати що товар не продається навіщо його виставили тоді в зал? Дуже не рекомендую цей магазин. Обходьте його стороною!
-
Natalka Ryaba ★★★★☆
Хороший магазин одягу. У ТРЦ Район є окремий магазин одягу для дорослих ти і окремо - для дітей. Це дуже зручно. Традиційно у мережі цих магазинів є розподіл на жіночий (дівчачий) і чоловічий (хлопчачий) одяг. При купівлі це дуже зручно. Звісно, найкращі ціни - у дні розпродажів. У цій мережі дуже часто знижують ціни - не лише на Різдво чи під час літніх розпродажів.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса LC Waikiki?
LC Waikiki знаходиться за адресою вулиця Миколи Лаврухіна, 4, Київ, Україна, 02222
Який номер телефону LC Waikiki?
Зв'язатися з LC Waikiki можна за номером телефону +38 (067) 245-06-01
Як можна дістатися до LC Waikiki?
Дістатися до LC Waikiki можна за посиланням