Відгуки

  1. Дмитро Бахтін ★☆☆☆☆

    Відвідав магазин 10.03.24р., наміряв шапку по скидці, на ціннику стояла ціна 745 грн, повна ціна 1490 грн. Підійшовши до каси оплатити товар мені було відмовлено в покупці товару по скидці тому що вартість товара по базі магазина була без скидки. Я попередив робітників магазину що вони повинні продати товар по ціннику зі знижкою згідно правил торговлі. Але вони все одно мені відмовили в покупці товару зі знижкою. Діло навіть не в скидці... Не рекомендую цей магазин

  2. Світлана Горбенко ★☆☆☆☆

    Вчора купувала кофту на подарунок у gstar raw ocean plaza. Продавець був дуже не ввічливий, навіть злий, хоча я нічого поганого йому зробила і не казала. Не зняли магніт з кофти, хоча запевнили, що все зняли, коли покупка запишала на виході. В іншому магазині запропонували переглянути, чому пищить покупка, виявилось, що у gstar не зняли магніт з неї! Сервіс жахливий. Добре, що у іншому магазині наполягли перевірити тому що вдома зняти магніт неможливо.

  3. Artem Negoda ★★★★★

    Люблю цей магазин. Постійно є що і по знижкам. Якість одежі гарна. Дизайн стильний. Рекомендую!

  1. Alyona Zaitseva ★★★★★

    Завжди класні колекції одягу!

  2. льоша герасименко ★★★★☆

    Якщо-що, і це місце скоро стане на ланку нище,бородьба за першістьт торгових центрів-це тряпочноконкурентна війна, краще б для молоді спорткомплекси, та науково пізнавальні центри будували,продвигали силу та розум Українських майбутніх поколінь.Грошей вгоцано до×..я,а толк є тільки одиницям,не тіште себе G-starчиками та Tommiками, це в спадок не передасться діткам(Сашкам та Альонкам).Ну, всеодно це моя філософія, хто не той-той не те. Всім приємного шопінгу та -90% на все,(знижки літо-зима в інший час ціни необгрунтовані!!!))) €$£¥₩

  3. Oleksii.Yuriiovich ★★★★☆

    Якщо-що, і це місце скоро стане на ланку нище,бородьба за першістьт торгових центрів-це тряпочноконкурентна війна, краще б для молоді спорткомплекси, та науково пізнавальні центри будували,продвигали силу та розум Українських майбутніх поколінь.Грошей вгоцано до×..я,а толк є тільки одиницям,не тіште себе G-starчиками та Tommiками, це в спадок не передасться діткам(Сашкам та Альонкам).Ну, всеодно це моя філософія, хто не той-той не те. Всім приємного шопінгу та -90% на все,(знижки літо-зима в інший час ціни необгрунтовані!!!))) €$£¥₩

  1. Соломія Слісарук ★★☆☆☆

    ми з моєю подругою були тут в ігровій кімнаті, і нас не пустили до лабіринту, сказали що можна від 5 років, але моїй подрузі 6 років, просто вона дуже низька і здається що йій 4 . Я почала плакати бо я боюся бути сама в великому лабіринті.

  2. Наталія Миколаєнко ★★★★★

    Якось робила тут фото на документи - дуже сподобалося, швидко та якісно.Все що треба відфотошопили, поприбирали недоліки. Фото-експрес називається( на 0 поверсі, біля ескалатору в Ашан). Так вони ще й можуть відразу вам фото надрукувати 10х15 , друкують на футболках,чохлах,чашках, сумках..ну все я не запам*ятала... ОООО! А ще у них класні рамки і альбоми та ще й великий вибір , поки чекала 10хв фото на докум. роздивилася альбомчики)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Джі-стар?

Джі-стар знаходиться за адресою Ocean Plaza Mall, ul. Gor'kogo, 176, Київ, Україна, 04074

Який номер телефону Джі-стар?

Зв'язатися з Джі-стар можна за номером телефону +38 (044) 591-37-63

Як можна дістатися до Джі-стар?

Дістатися до Джі-стар можна за посиланням

Advertisements