Відгуки

  1. Svitlana Oliinyk ★★★★★

    Дуже задоволена покупками, дійсно гарна якість та ціни. Особливо мене приємно вражають консультанти, завжди привітні та допомагають обрати річ чи вихопити останню позицію за якою ганяєшся :)) Через таке обслуговування хочеться повертатися!

  2. Anna Mykhiienko ★☆☆☆☆

    Сьогодні була у магазині і вийшла дуже розчарована. Зіштовхнулася з досвідом, описаним тут кількома іншими покупцями. У магазині мені ледь відповідали на запитання, коли я питала про те, які є інші кольори сукні, мені спочатку не відповідали взагалі, а потім все ж подивились на складі, що є ще один колір. Потім я подивилась на сайті, що виявляється є ще один колір, про який мені зовсім не згадали. Сатинова сукня на вітрині висіла з розтріпаними нитками навколо блискавки і з затяжками. А сукні, які мені винесли приміряти, були такі помʼяті, що на них було неприємно дивитись. До мене жодного разу не підійшли запропонувати допомогу під час примірки і були зовсім не зацікавлені в тому, щоб я дійсно придбала сукню і залишилась задоволена. Натомість на мене дивились і поводились зі мною дуже холодно і зверхньо. Я вийшла з магазину засмучена і без сукні, яку так хотіла. Дуже прикро, що такий чудовий бренд з дійсно гарним одягом псує таке жахливе обслуговування.

  3. Валерия Юдина ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Хочу залишити відгук про роботу вашого магазину в River Mall. Це абсолютне розчарування, починаючи з абсолютної байдужості і незацікавленості консультантів до мене, як покупця, закінчуючи тим, що мені винесли абсолютно скомкану сукню зі складу і вона виглядала так, наче нею підлогу мили, хоча в залі висіла в потрібному мені розмірі ця сама сукня, про що я сказала консультанту, але він дуже тактовно проігнорував мій коментар)))) Якщо ви позиціонуєте себе вище за середній сегмент— проведіть уроки ввічливості з вашими співробітниками, бо зараз ви більше схожі на жалюгідну пародію Brocard

  1. Valeriya Shpak ★★★☆☆

    Про сам одяг : крій, матеріали, дизайн та цінова політика - просто супер. Якщо б я оцінювала тільки сам одяг, то поставила б 5 зірочок. В цьому випадку, чому я ставлю 3 ? Розповім вам про свій досвід в магазині Must Have в Рівер Моллі. Хочу придбати літній костюмчик, міряю декілька, один з який мені дуже подобається, але шорти - ок, а сорочка в 38 розмірі - завелика. Питаю в консультанта, чи є розмір менше в наявності в магазині, мені кажуть, що немає. Тоді я питаю, добре, чи ви можете дізнатися в якій точці Києва є ця сорочка в 34 а о 36 розмірі, я туди поїду. І тут відповідь консультанта, «ой а її взагалі в розмірах менше не буває, вам супер, то такий фасон, беріть, вам так пасує». ( рукава звисали на 15 см довше моїх рук, якщо що). Я перепитую, чи просто розміру солд аут, бо модель популярна, чи іі взагалі не шили в менших розмірах, що дуже дивно бо шорти які я міряла були 34 розміру. Мені відповідають, що ні, що починається лінійка з 38, і що мені дуже пасує, і що мені так личить і що треба брати цю сорочку. Я правда не люблю, коли консультант тримає клієнта (давайте говорити правду своїми словами), за «лоха». Я при консультанті питаю в своєї мами глянути на назву сорочки на етикетці, щоб перевірити на сайті чи є розміри і з якого вони починаються для цієї моделі. І тут, о диво, на сайті розміри з 34, вони не солд аут. Тут консультант міняє свою версію, і через 5 хв стає відомо, що 34 розмір існує, і що він є в Гулівері. Я розумію, що треба робити гроші, і продавати більше. Але «впарювати» клієнтові речі як або завеликі, або не пасують, хіба це ок ? Я себе відчула дуже некомфортно в цій ситуації, особливо коли тобі говорять неправду в очі. Ну і на завершення, ця «агресивна» комерційно-консультативна стратегія була застосована на моїх очах до інших клієнтів. Не робіть так !

  2. Kateryna Beydina ★☆☆☆☆

    За розміром L-M потрібно ганятися по всьому Києву. Якщо сподобаються два різних сукні, за одним з розміром L поїдеш в Лавину, а за іншим в Рівер Молл або ще кудись до чорта на роги. У підсумку так нічого не купила. Витрачений даремно час і сили. Чому в магазинах немає всього розмірного ряду? Дівчата розміру М або L не гідні гарного плаття, нехай мучаться, вони ж жирні ??) На третю спробу вже не наважуся, буду залишати гроші у інших більш адекватних брендів. Не завжди вдається підтримати вітчизняного виробника, особливо коли цей виробник не проявляє адекватності і розуміння, що жінки - різні, а не тільки S або XS.

  3. Viktoria ★★★☆☆

    Дуже подобається цей бренд. Але, коли закрили магазин в Одесі, то опція самовивозу стала недоступною. І доводиться користуватися послугами нової пошти. Але не залежно на яку б суму не було б замовлення завжди оплачує доставлення клієнт, так ще й не має фіксованої суми. Чесно, не вже, так складно вирішити це питання і бути нарівні з іншими інтернет магазинами.

  1. Маша Чернова ★★★★★

    Раніше зрідка сюди заходила просто подивитися речі, а ось в останні рази вже щось та купувала. Подобається сам магазин, просторий, багато одягу. Консультанти тут адекватні, не нав'язуються і не втюхують товар, аби швидше продати і позбутися від клієнта. Одяг хорошої якості, тим більше по такій ціні. Після прання не втрачає свій первісний вигляд.

  2. Dashysik_ 86 ★★★★★

    За магазин дізналася вперше, заходила чисто подивитися на асортимент. Сподобалася обстановка і дизайн, ввічливі співробітниці. Пригледіла собі модну і стильну блузку, за вартістю цілком підходить. Купила і залишилася задоволеною. Думаю, буду заходити ще.

  3. Alisa Mandrik ★★★★★

    Любимый бренд❤

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса MUST HAVE?

MUST HAVE знаходиться за адресою ТРЦ River Mall, Дніпровська набережна, 10-14, Київ, Україна, 03081

Який номер телефону MUST HAVE?

Зв'язатися з MUST HAVE можна за номером телефону +38 (044) 355-55-00

Як можна дістатися до MUST HAVE?

Дістатися до MUST HAVE можна за посиланням

Advertisements