Відгуки

  1. Ольга Охотникова ★★★★★

    Замовляла чоловіку футболки. Дуже гарна якість) Швидко відправили. Обов'язково буду ще замовляти. Дякую компанії за якість товару))))

  2. Софія Холодова ★☆☆☆☆

    Купляємо футболки цього бренду вже не один раз, є і супіма і з бамбуку, піма ще. Їм вже не один рік, тому вирішили оновити і купили футболку з модалу. Футболка була вдягнута раза два і ми помітили на ній ковтунці. Тут два варіанти: або якість матеріалу футболок значно погіршилась з того часу, або нам прийшла футболка вже з ковтунцями. В підтримці на моє прохання повернути товар у відповідь отримала дуже хамське відношення, ігнор, фамільярність, відкритий сарказм та єхидство. Писала в телеграм і на пошту - всюди одна і та ж манера спілкування. Такі люди не мають вести комунікацію з клієнтами, тому що це дуже конфліктна манера з відсутністю субординації та поваги до клієнта. Я вперше в житті стикаюсь з таким хамським відношенням з боку представника(ів) бренду. Тобто мало того, що я отримала річ, яка не відповідає заявленої якості, так ще і отримала в свою адресу купу негативу Судячи з відгуків нижче, це нормальна поведінка з боку бренду Також я лишала відгук на сайті, мені там мало того, що ніхто не відповів, мій відгук видалили. Опис не співпадає з реальністю - в описі написано, що тканина зносостійка і витривала, а мені і людині у вудгуках на сайті відповідь «модал - делікатний матеріал і не відрізняється підвищеною зносостійкістю» Тобто тут пишем одне, а покупцям інше і все це на загал Футболка не має братись ковтунцями від звичайного носіння, це признак не делікатної тканини, а просто напросто неякісної Покупка в магазині перетворилась на купу негативних емоцій І взагалі, чому платячи не маленьку суму за базову річ, я маю стільки часу і енергії витрачати на розборки з некомпетентними працівниками? Замість швидкого закриття свого браку і намагання створити приємне враження оператор продовжує розмовляти зі мною в конфліктному тоні

  3. Олег Нездоймышапка ★★★★★

    Добрий день! Вчора робив у Вас замовлення. Відправили все, як домовлялись. Якість дуже і дуже сподобалась, розмір підійшов добре. Обовʼязково буду замовляти в подальшому. Дякую!

  1. Ievgenii Solonyi ★★☆☆☆

    Дуже розчарований роботою вашої компанії. Замовив куртку, яка виявилася з дефектом: брак при встановленні заклепки на кишені, дешева фурнітура та явний заводський недолік. Я повернув товар, сподіваючись на вирішення ситуації. Вирішив дати компанії другий шанс і замовив таку ж куртку повторно, спеціально попросивши перевірити її на наявність браків перед відправкою. На моє велике здивування, мені знову надіслали ту ж саму браковану куртку, навіть не спромігшись її відремонтувати. Другий шанс компанія не виправдала. Окрім того, вона видаляє негативні відгуки на своєму сайті, залишаючи лише ті, де вони “не винні”. Але найбільше обурює те, що навіть після такого ставлення жодних вибачень я так і не почув. Як клієнт, я очікував не лише якісного товару, але й відповідального ставлення до ситуації. Компанія мала б компенсувати втрачений час, витрати на пересилання та повторні замовлення. На жаль, навіть попри те, що самі речі досить непогані, рівень обслуговування та сервісу залишаються катастрофічно низькими. Не рекомендую цю компанію тим, хто цінує свій час, гроші та нерви.

  2. Andrii Prepiialo ★★★★★

    Знаю бренд майже з часів заснування, купував різні речі: світшоти, куртку, штани, футболки. Однозначно рекомендую, якісь топ і постійно покращується, ціни обгрунтовані.

  3. S “Mister_13” ★★★★★

    Якість на висоті. Асортимент трохи шкульгає. Надіюся на його розбирання!

  1. Ruslan Malynych ★★★★★

    "Приїхали" suрima та basic pima XL, по розміру, щось між звичайними L та XL. Якраз мій варіантів. Футболка в талії без "пуза" Якість! Реально виглядають дуже добре. Крім талії, для мене важлива "шия". І тут без запитань. Підійте під будь-яку комбінацію одягу. Сподіваюсь будуть добре переносити прання. до речі, кольори бежевий меланж та хакі відповідають тим, що на фото, в описі. p.s: на поки price/quality =5* p.p.s: шорти, бавовна, досить щільна. сидять добре. візуальна якість висока!

  2. Сергій Галагуз ★★★★★

    Дуже хороші та якісні речі, хлопці часто експериментують над тканинами та формами, експерименти часто дуже вдалі, з кожним разом речі крутіші і якісніші, а ціна лишається та сама.

  3. D Sh ★★★★★

    Чудові речі, яких у мене багато. Часом стримую себе від покупки, щоб не бути одягнутим "з голови до ніг" в 7mntns :)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса 7mntns?

7mntns знаходиться за адресою вулиця Пирогівський шлях, 34А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону 7mntns?

Зв'язатися з 7mntns можна за номером телефону +38 (050) 440-98-99

Як можна дістатися до 7mntns?

Дістатися до 7mntns можна за посиланням

Advertisements