Відгуки

  1. Катерина Краковская ★★★★★

    Отримали бойлер , майстер все зробив швидко та якісно. Менеджер завжди був на зв’язку , ввічливі та професійні люди! Сподіваюсь все буде працювати довго :)

  2. Андрей Сидлецкий ★★★★★

    Добрий день! Отримав враження від магазину виключно позитивні. Купляв декілька товарів, запропонували хорошу ціну. Вміють нестандартно працювати. Знайшли для мене навіть те, чого не було в їх асортименті на сайті. Зручно, бо не треба "розпилятися" на декілька магазинів. Менеджери молодці, стараються. Допомогли та підібрали потрібний товар. Доставку виконали вчасно, занесли до квартири, розпакували, перевірили. Сервісом задоволений, рекомендую!

  3. Андрей Костенко ★★★★★

    Купував холодильник. Доставили в термін, з усією документацією, ніяких проблем не було. Відмінний магазин з приємними цінами

  1. Валентин Мунтян ★★☆☆☆

    Купив кондиціонер на третій день нвчал глючить подзвонив в магазин. Поміняти або прийняти товар назад у ввічливій формі відмовили. Добре подумайте ніж купувати тут товар

  2. Anna Kovalenko ★★★★★

    Задоволена покупкою, менеджер проконсультував, допоміг мені зібрати великий заказ (ванна, ніжки для неї, панель та раковина). Турбувалася, що ніжки з панеллю не підійдуть до ванної, але даремно! Все приїхало та стало на свої місця, ціна, як на сайті, чудовий сервіс

  3. Julia Roberts ★★★★★

    Задоволена покупкою, менеджер проконсультував, допоміг мені зібрати великий заказ (ванна, ніжки для неї, панель та раковина). Турбувалася, що ніжки з панеллю не підійдуть до ванної, але даремно! Все приїхало та стало на свої місця, ціна, як на сайті, чудовий сервіс

  1. Артем Кубик ★☆☆☆☆

    Дуже неприємні враження від магазину. Все почалося з замовлення 13 серпня на дві інсталяції і душового піддону. Інсталяції в наявності не виявилося. Далі домовилися про самовивіз тільки душового піддону в Києві, мені сказали що забрати можу тільки в середу (19-го числа), ок, погодився. Через кілька днів мені передзвонили і сказали що не встигають доставити на свій склад, тому можу забрати аж 26-го числа, але якщо я замовлю новою поштою то буде швидше, погодився новою поштою. Відзвонилися 18-го числа, сказали що відправили, по факту відправили 20-го. І о яке моє здивування, прийшло відправлення на інше відділення (8км від мого дому), і вартість доставки вийшла майже в двічі дорожча ніж вказав оператор. Передзвонив в магазин, запропонував компенсувати частково вартість доставки — відмовили. Саме не приємне, що хотів швидко купити і встановити поки у відпустці. відпустка закінчилась, піддон просто стоїть, вийшло дорого і довго. Магазин не рекомендую, не відповідають за свої слова, наявність товару не актуальна.

  2. Volodymyr LUCEORIAN ★☆☆☆☆

    "Шарашкіна контора", а не інтернет магазин, барижна прокладка! Не маючи власних складів, купують неліквідний чи бракований товар за безцінь і потім продають під виглядом нового! Ціна на сайті не актуальна, лиш замануха для дурнів. Та що найгірше, безвідповідальні, далекі продавці(менеджерами язик не повертається), що свідомо йдуть на обман заради вигоди. Я мав необережність замовити унітаз і в процесі цікавився, чи він не останній, мене запевняли що ні! В результаті, я отримав товар, явно не новий(у фірмовій коробці), а з вітрини у не задовільному вигляді, з дефектом лиття, запакований не продавцем, а на відділенні пошти "на ходу" . Так як зробив передоплату і піджимали строки, вимушений був забирати. Заплативши космічну доставку і упаковку за власний рахунок, бажаючи зекономити, я ще й переплатив! Враження крайнє негативне, не рекомендую щось у них купувати!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Техностар?

Техностар знаходиться за адресою вулиця Вікентія Хвойки, 21, Київ, Україна, 04080

Який номер телефону Техностар?

Зв'язатися з Техностар можна за номером телефону +38 (067) 431-32-00

Як можна дістатися до Техностар?

Дістатися до Техностар можна за посиланням

Advertisements