Отримали бойлер , майстер все зробив швидко та якісно. Менеджер завжди був на зв’язку , ввічливі та професійні люди! Сподіваюсь все буде працювати довго :)
Фотогалерея
Відгуки
-
Катерина Краковская ★★★★★
-
Андрей Сидлецкий ★★★★★
Добрий день! Отримав враження від магазину виключно позитивні. Купляв декілька товарів, запропонували хорошу ціну. Вміють нестандартно працювати. Знайшли для мене навіть те, чого не було в їх асортименті на сайті. Зручно, бо не треба "розпилятися" на декілька магазинів. Менеджери молодці, стараються. Допомогли та підібрали потрібний товар. Доставку виконали вчасно, занесли до квартири, розпакували, перевірили. Сервісом задоволений, рекомендую!
-
Андрей Костенко ★★★★★
Купував холодильник. Доставили в термін, з усією документацією, ніяких проблем не було. Відмінний магазин з приємними цінами
-
Валентин Мунтян ★★☆☆☆
Купив кондиціонер на третій день нвчал глючить подзвонив в магазин. Поміняти або прийняти товар назад у ввічливій формі відмовили. Добре подумайте ніж купувати тут товар
-
Anna Kovalenko ★★★★★
Задоволена покупкою, менеджер проконсультував, допоміг мені зібрати великий заказ (ванна, ніжки для неї, панель та раковина). Турбувалася, що ніжки з панеллю не підійдуть до ванної, але даремно! Все приїхало та стало на свої місця, ціна, як на сайті, чудовий сервіс
-
Julia Roberts ★★★★★
Задоволена покупкою, менеджер проконсультував, допоміг мені зібрати великий заказ (ванна, ніжки для неї, панель та раковина). Турбувалася, що ніжки з панеллю не підійдуть до ванної, але даремно! Все приїхало та стало на свої місця, ціна, як на сайті, чудовий сервіс
-
Артем Кубик ★☆☆☆☆
Дуже неприємні враження від магазину. Все почалося з замовлення 13 серпня на дві інсталяції і душового піддону. Інсталяції в наявності не виявилося. Далі домовилися про самовивіз тільки душового піддону в Києві, мені сказали що забрати можу тільки в середу (19-го числа), ок, погодився. Через кілька днів мені передзвонили і сказали що не встигають доставити на свій склад, тому можу забрати аж 26-го числа, але якщо я замовлю новою поштою то буде швидше, погодився новою поштою. Відзвонилися 18-го числа, сказали що відправили, по факту відправили 20-го. І о яке моє здивування, прийшло відправлення на інше відділення (8км від мого дому), і вартість доставки вийшла майже в двічі дорожча ніж вказав оператор. Передзвонив в магазин, запропонував компенсувати частково вартість доставки — відмовили. Саме не приємне, що хотів швидко купити і встановити поки у відпустці. відпустка закінчилась, піддон просто стоїть, вийшло дорого і довго. Магазин не рекомендую, не відповідають за свої слова, наявність товару не актуальна.
-
Volodymyr LUCEORIAN ★☆☆☆☆
"Шарашкіна контора", а не інтернет магазин, барижна прокладка! Не маючи власних складів, купують неліквідний чи бракований товар за безцінь і потім продають під виглядом нового! Ціна на сайті не актуальна, лиш замануха для дурнів. Та що найгірше, безвідповідальні, далекі продавці(менеджерами язик не повертається), що свідомо йдуть на обман заради вигоди. Я мав необережність замовити унітаз і в процесі цікавився, чи він не останній, мене запевняли що ні! В результаті, я отримав товар, явно не новий(у фірмовій коробці), а з вітрини у не задовільному вигляді, з дефектом лиття, запакований не продавцем, а на відділенні пошти "на ходу" . Так як зробив передоплату і піджимали строки, вимушений був забирати. Заплативши космічну доставку і упаковку за власний рахунок, бажаючи зекономити, я ще й переплатив! Враження крайнє негативне, не рекомендую щось у них купувати!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Техностар?
Техностар знаходиться за адресою вулиця Вікентія Хвойки, 21, Київ, Україна, 04080
Який номер телефону Техностар?
Зв'язатися з Техностар можна за номером телефону +38 (067) 431-32-00
Як можна дістатися до Техностар?
Дістатися до Техностар можна за посиланням