Подзвонив, уточнив наявність необхідних запчастин в магазині, чого не було оперативно привезли. Персонал ввічливий та професійний, підібрали все швидко і точно. Рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Wishmaster_2 ★★★★★
-
Jess ★★★★★
Все сподобалось. Великий вибір товарів, та і запчастини теж є. А якщо немає чого в наявності, менеджери швидко підбирають і привозять під замовлення.
-
Надежда Філіпова ★☆☆☆☆
Не рекомендую замовляти щось у інтернет магазині, якщо ви не знаєте як точно виглядає запчастина. Менеджер переплутав і надіслав деталь з іншого авто. Зʼясувалось це коли на СТО зняли стару деталь і виявилось, що нова не підходить. Тобто ми замовити запчастини, оплатили доставку до нас. Далі оплатили СТО. Далі оплатили доставку запчастини для іншого авто у магазин. Менеджер навіть не вибачився. Потрібну деталь відправили, але її доставку сплатили тільки після ругані. За свою помилку так ніхто елементарно не вибачився. Якщо чесно - це дно. Розумію, дефіцит кадрів, але ж не набирати зовсім кого попало.
-
Nick Nick ★☆☆☆☆
Замовив склоочисники в інтернет-магазині. Вартість 380 грн. Подзвонив менеджер Євген, запропонував кращий за його словами варіант за 480 грн. Я погодився. Прийшла посилка - до сплати 667 грн. На моє питання менеджер почав щось розповідати, що він казав що це собівартість та ще якісь казки. Звичайно я відмовився і більше в цьому магазині нічого замовляти не буду. І нікому не рекомендую
-
Cicadas Club ★☆☆☆☆
Замовили оригинал скла для Chery QQ. На новій пошті отримали скло під товстим шаром пилу. Тому можливість перевірити скло на наявність проблем була обмежена. На СТО після того як відмили скло виявили багато подряпин. В тому числі глибокі. Позиція магазину "постачальник відмовляється обміняти скло"
-
Borya Alevtov ★★★★☆
Добрий вибір автозапчастин. Все професійно. Рівень високий.
-
Andrii Kalashnyk ★★☆☆☆
Автовідповідач звертався до мене російською мовою. В умовах війни це неприпустимо. В усьому іншому магазин непоганий, не дивлячись на непрацюючий термінал.
-
Виталий Тышко ★★★★☆
Відсутній термінал і на сайті не має можливості оплатити
-
gennadii vlasenko ★★★★★
Поруч з метро Нивки, 5 хв. пішки. Для першого разу складно знайти. Складно знайти місце для паркувпння авто. Персонал молодий, привітний, безкоштовно чай, кава, працює кондиціонер.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Китаєць?
Китаєць знаходиться за адресою вулиця Нивська, 4г, Київ, Україна, 03062
Який номер телефону Китаєць?
Зв'язатися з Китаєць можна за номером телефону +38 (050) 388-41-38
Як можна дістатися до Китаєць?
Дістатися до Китаєць можна за посиланням