Китаєць
“Замовила доставку на магазин для самовивозу. Привезли навіть на день раніше. Ввічливі та приємні менеджери. Перше враження надзвичайно позитивне.”
Знайдено 4 результатів
“Замовила доставку на магазин для самовивозу. Привезли навіть на день раніше. Ввічливі та приємні менеджери. Перше враження надзвичайно позитивне.”
“Магазин сподобався. Після оформлення заявки через 10 хвилин зі мною зв'язався представник магазину, дав пораду щодо мого заказу. Доставили товар на другі сутки після оформлення. Тому магазину ставлю п'ять зірочок.”
“Все сподобалось. Великий вибір товарів, та і запчастини теж є. А якщо немає чого в наявності, менеджери швидко підбирають і привозять під замовлення.”
“Велике дякую продавцю, який намагався мені допомогти в підборі амортизаторів на авто. Чудовий магазин”