Відгуки

  1. Искатель ★☆☆☆☆

    Травматолог, який приймає ввечері якій військовий. Трошки більше нуля

  2. ира ирина ★★★★★

    Хочу відмітити уважне ставлення тренерів, усі чудові професіонали! Спокійну, врівноважену робочу атмосферу )) уважну адміністраторку ✨

  3. Valeriya Nechytailo ★★★★★

    Хвилювали болі у спині, виявилось, що у мене протрузії у спинному відділі, звернулась до цього центру та залишилась задоволена. Протягом тривалого часу займалась з іншими спеціалістами, але відчула полегшення тільки тут вже після 3-4 заняття. Реабілітолог дійсно розуміється на своїй справі та комфортно працювати. Раджу.

  1. Ketevan Turmanidze ★★★★★

    В Еспіну прийшла з проблемою остеохондрозу шийного відділу хребта, протрузіями. Зараз займаюсь трішки більше місяця і дуже задоволена. Я відчуваю себе набагато краще! Окремо хочу відмітити приємну атмосферу та крутих спеціалістів. Завжди виходжу після тренування у гарному настрої, буду продовжувати займатись тут і всім раджу :)

  2. Наталия Чорноморченко ★★★★★

    Хочу подякувати усім реабілітологам центру Espina. Дуже зраділа, коли дізналася, що центр знову працює. Періодично ( за потреби) проходжу курси лікування вже багато років. Завжди підберуть актуальні до проблеми заняття. Отримую максимальну користь для здоровʼя та ще й заряд позитивного настрою починаючи вже з ресепшену). Також хочу відмітити високу кваліфікацію реабілітологів, які прислухаються і корегують вправи залежно від стану. Дякую !

  3. Анна Леонова ★★★★★

    Записую в Еспіну свою доньку (15 років) вже втретє на 14денний курс тренувань з виправлення постави, через кожні півроку, до 18 років має постава виправитися. Дочка із задоволенням займається, дуже подобаються тренери-реабілітологи-уважні, турботливі і веселі. Дівчатка на ресепшені дадуть відповідь на всі запитання, завжди добрі і привітні. Еспіна, ваші співробітники професіонали та хороші люди, дякую вам! Прийдемо обов'язково до вас!

  1. Vadym T ★★☆☆☆

    По дзвінку за пару днів з проханням перенесення - відповідь: "Чи можемо тільки вьчеркнуть". І так кілька разів. Як так ? Вам же заплатили за заняття? Може вам оплату вьчеркнуть? Купа інших моментів - то переплутали графік, тренера немає, то один інструктор на 2 людини, толком не встигає нічого. Кинув на середині, хоча вже сплатив курс повністю. А лікарі начебто непогані, негативу особливо не бьло

  2. Виктория ВитаминТур ★☆☆☆☆

    Хлопці, на якій планеті ви живете? Ви чули про масковий режим? Про карантин? Або не пускайте до себе людей без негативного тесту ПЛР або введіть масковий режим. Ні клієнти ні персонал маски на надягають. Це як? У всіх бізнес на межі, але це не означає, що потрібно ще всіх на лікарняні ліжка покласти.

  3. лена кокина ★★★★★

    Дуже хороший медичний центр, на консультації лікар пояснив все дуже зрозуміло. Уважний і висококваліфікований фахівець

  1. Andriy Bolshakov ★☆☆☆☆

    Записався на 9:30 сьогоднішнього дня. Приїхав за 5 хвилин щоб не спізнитися. Мені запропонували заповнити картку і почекати лікаря. Прочекавши 20 хвилин на ресепшне прикинув що час прийому здебільшого вже вичерпано і поїхав. Сподіваюся в следущий раз мене візьмуть ...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Espina?

Espina знаходиться за адресою вулиця Чернишевська, 31А, Харків, Харківська область, Україна, 61002

Який номер телефону Espina?

Зв'язатися з Espina можна за номером телефону +38 (057) 781-17-71

Як можна дістатися до Espina?

Дістатися до Espina можна за посиланням

Advertisements