Огляд каталогу
- 125 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 125 результатів
Перегляньте мешканці у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 125 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 13,232 відгуків та оцінок.
“Хороший, не дорогий магазин із великим асортиментом та рідкісними товарами.”
“Дякую за обслуговування. Працівники відділення швидко та якісно виконують свою працю.”
“Дуже задоволена сьогоднішнім візитом у TK LAZER, - отримала якісну послугу, кваліфіковану консультацію фахівця з приводу подальших процедур, приємне спілкування та цікаву інформацію про інші послуги закладу. Гарний сервіс та затишна атмосфера салону справили найкращі враження, з задоволенням відвідаю наступні процедури, коли настане час.”
“Гарне обслуговування , сподобався продавець-консультант Владислав ( якщо не помиляюсь ) гарно підібрав розмір одягу , та проявив турботу в гримерці ( змінити розмір або принести інший фасон , це до нього ) саме такі люди роблять гарне враження про магазин ,”
“Вчора,17.11.25 купувала 17 про Маск-дуже задоволена покупкою,оцінкою старого телефону,консультацією та почуттям гумору консультанта) Все допомогли налаштувати,перейти на е-сім,поклеїти скло-все дуже сподобалось!”
“Самий кращий ресторан, що довелось нам відвідати, саме той випадок, коли варто змінити маршрут, щоб поїсти тут. Все на вищому рівні, від офіціантів, до страв. Єдине доведеться чекати замовлення довгенько, але воно того варте.”
“Їжа смачна, але довелося трохи почекати на замовлення. Загалом ресторан справив гарне враження, обов’язково прийду ще раз!”
“Вишукана кухня і обслуговування.”
“Чудова нова станція. Виходи трохи заплутані, але якщо постійно ходити то можна звикнути”
“Автомобіль близько неділі простояв на тій стоянц. Підібрали місце ,шоб можна було заїхати евакуатором, добре спілкувалися. Всім рекомендую”
“Колись давно познайомилась з Літвіновою Тетяною (лікар офтальмолог) в даній клініці, коли вона їхала на конференцію. Уже тоді зрозуміла що це добрий спеціаліст. У вас нещодавно проходила діагностику і консультувалась моя невістка. І коли я почула ваше прізвище то зрозуміла, що це доля. У невістки почав відновлюватись зір потроху після ускладнень після хвороби. Ми дуже вам дякуємо всією родиною.”
“Люблю це водоймище! Можна і відпочити (як на базах відпочинку, так і з наметами), і класно порибалити, і пополювати!”
“Хочу подякувати лікарю, Болокадзе Євгенії Олександрівні, за її професіоналізм, уважність, людяність, вона - спеціаліст своєї справи, одразу визначила діагноз та назначила лікування, нічого зайвого, тільки необхідні аналізи та обстеження.”
“Дуже смачні страви. Кожну неділлю ходимо сім'єю на неймовірну піцу. Найулюбленіші овочева та морська піци. Дякую за смачні враження.”
“Фахівці, які працюють на результат. Зручний для себе час вибирає клієнт.”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Дуже привітний колектив! Завжди чистий туалет. ВСЕ СУПЕР!!!”
“Дім-музей І.Є.Рєпіна відвідати варто однозначно! Прекрасні картини, старовинні меблі, дуже затишна та доглянута територія, все в кольорах. Приємний персонал. Шляховий палац настрій зіпсував- стіни руйнуються! Куди дивиться місцева влада????Ганьба! У худому музеї не так все плачевно, якщо заплющити очі на фасад. Відвідати варто, дуже цікаво та пізнавально.”
“Шикарно. Дуже здивувало те, що запевнили день у день, і апостиль за 20 хвилин. Ціна була звичайнісінька.”
“Все клас,: кафе, фіто = чайна, масажні процедури, 4 сауни дві з них з відкритими зимовими басеїнами, лазня як у старі добрі часи, більярд, ціни дозволені, співробітники ввічливі, та гостинні, чистота та порядок! БРАВО !!! КЛАСНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС РАДУ НАВІДЯТИ”
“Чудовий зал, шикарний тренер Женя. Ходжу вже 3-й місяць. Результатом дуже задоволена, тренер вміє підтримати мотивацію) завантаженість зали – середня або взагалі одна-дві людини увечері у будні дні.”
“Хочу відмітити уважне ставлення тренерів, усі чудові професіонали! Спокійну, врівноважену робочу атмосферу )) уважну адміністраторку ✨”
“Чудовий магазин! Гарний вибір одягу, а ціни просто мінімальні!”
“Смачна кава, добре обслуговування(бариста дуже приємна та вічлива) й шикарна атмосфера”