Огляд каталогу
- 52 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 52 результатів
Перегляньте музей у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 52 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 22,890 відгуків та оцінок.
“Була перший раз. Це місце, куди хочеться повернутися це раз.”
“Домашня атмосфера. Павичі на рушнику, хатка як символ добробуту, автентичні ікони, одяг, картини руки Майстра - ці, здавалося, непоєднувані речі створюють затишок та комфорт.”
“Дівчата живуть своєю справою. Вражає і мотивує.”
“Дуже-дуже класний музей!!! Цікаві експонати та змістовна екскурсія! Місцезнаходження ідеальне - біля жд вокзалу!!! Тим, у кого є час до відправлення потяга, можна чудово провести годину-дві!!! Є на що подивитись та ознайомитись з історією виникнення самого зручного та доступного виду транспорту!!!”
“Дуже-дуже класний музей!!! Цікаві експонати та змістовна екскурсія! Місцезнаходження ідеальне - біля жд вокзалу!!! Тим, у кого є час до відправлення потяга, можна чудово провести годину-дві!!! Є на що подивитись та ознайомитись з історією виникнення самого зручного та доступного виду транспорту!!!”
“Найсмачніша кава в центрі міста. Спокійно, затишно. Моє з найулюбленіших місць в Харкові. Респект.”
“Не шкодую, що звернулася. Дизайн студія чудово впоралася з роботою зі створення дизайн-проекту квартири. З усіх питань пов'язувалися та уточнювали деталі. Працюють дуже добре. Професіоналізм очевидний.”
“Музей просто дивовижний, цікаві сучасні інсталяції, привітні працівники і завжди креативні заходи. Мабуть найкращий музей Харкова.”
“Чудове наше українське надбання нажаль зросійщенне до не невпізнання завдяки нашим горе сусідам визволителям- окупантам…..”
“Всередині ще, на жаль, не був, а ззовні дуже красиво”
“Просто супер місце. Дуже цікава композиція, зібрана стараннями одного інтузіаста- єдиного працівника. Вхід 50 грн, але воно того варте”
“Це не музей. Хата справжня. За ескусрію не відомо бо вона зачинена”
“Нереально круте місце, напевно одне з не багатьох місць в Україні де так все облаштовано. На кожному поверсі щось по своєму вражаюче (мені найбільше сподобався перший і другий поверх), різні зали з історією нашої держви від первісних людей і до сьогодення. Дуже дякую працівникам які з радістю відповідають на запитання і діляться тим що знають. Будучи в Харкові обов‘язково відвідайте)))))))))))))))”
“Дуже сподобалося. Тільки порада - візьміть професійного фотографа.”
“Вау... Музей в якому за 20грн можна побачити оригінали Айвазовського, Шевченка, Врубеля, Пимоненка, Рєпіна, Мясоєдова, Шишкіна Дуже круто. Особливо зацікавила друга версія картини Рєпіна "Як козаки писали лист турецькому султану"”
“Доброго дня. Дуже хочеться відвідати ваш музей.На жаль, субота - робочий день. Було б дуже добре, якби ви працювали в неділю, як це зробив Ботанічний сад.”
“Дуже класне місце) При відвідуванні обов'язково беріть екскурсовода, буде цікавіше)”
“Величезна Благодарність екскурсоводу та зберігачеві музею. Рекомендую до помешкання всім, хто цікавиться рекламою, маркетингом та історією Харкова. Найсвітліші та позитивні емоції залишаються після відвідування музею реклами)))”
“У Харкові, як на мене, як в жодному місті в Україні, кількість визнаних Інститутом Яд Вашим в Єрусалимі Праведників народів світу досить висока – 84 особи. Безумовно, ця цифра смішно мала порівняно з кількістю загиблих євреїв, особливо якщо враховувати, що часто одну й ту саму людину рятували кілька сімей, переправляючи від однієї до іншої. Але оскільки говорити про своїх рятівників у нас почали тільки після перебудови, а до цього часу не залишилося живими ні багатьох рятівників, ні тих, хто міг розповісти про свій порятунок, я вважаю, що ми дещо встигли зробити.”
“Хороше місце. Співробітники привітні. Ми їздили на велосипедах наприкінці листопада, усередині зігрілися біля каміна.”
“Дуже багато цікавих експонатів, кожен із яких має свою історію. Пізнавальні експозиції.”
“Оновіть графік роботи магазину в гуглі.”
“Рекомендую цей центр. Дуже кваліфіковані спеціалісти. До кожного знаходять індивідуальний підхід”
“Нарешті дійшов я до цього чудового музею!:) Трапилося це півтора місяці тому, довго ломився у двері "Гіганта", доки до мене дійшло, що вони у підвальчику ліворуч:)) Сказати, що я у захваті - це нічого не сказати!!! Щиро кажучи не чекав побачити у нашій країні музей такого рівня!.. Перш за все - це сервіс. Починаючи від замовлення екскурсії закінчуючи наявністю стільців, щоб перепочити можна було, та санітарного вузла. Друге - персонал. Надзвичайно доброзичливий та кваліфікований! Дуже цікава лекція, під час якої я з усіх сил намагався мовчати, але не міг:)) Наша екскурсія відбувалася у формі діалогу, особливо, коли з'ясувалося, що Рома закінчив ту саму кафедру ХПІ, що і я!:)) Майже дві години ми спілкувалися про комп'ютери, електроніку, історію... Дійшли нарешті до стенду із софтом та літературою, далі в мене вже стали закінчуватися сили:))) Третє - звісно, експонати. Супер!!! Починаючи від логарифмічної лінійки до колись надсучасних модулів "Мака". Абсолютно шикарно!!! Єдине, що засмутило - відсутність моделі Apple II. Кажуть, відвезли до Києва. Категорично вимагаю повернути до Харкова!!!:))) Саме з нею я хочу сфотографуватися, не знаю чому, але чомусь ця машина для мене якась знакова, подобається сильно!:) Дуже цікава колекція, що охоплює величезний шмат історії комп'ютерної техніки. Однозначно рекомендую відвідати цей музей! Навіть, якщо Ви не електронщик, чи комп'ютерщик - повірте, цікаво буде всім!!! Щиро дякую команді працівників та засновникам музею!!! Саме таким і має бути сучасний музей, адже без історії нема майбутнього. Надзвичайно радий, що в нашій країні є небайдужі люди, які за власний кошт змогли організувати заклад такого рівня! Бажаю розвитку та процвітання! А також якомога більше відвідувачів, спонсорів та цікавих експонатів! Свій маленький внесок у це зробив, як і обіцяв:) З повагою, інженер, Андрій Бутко.”
“Враження неперевершені,час провели надзвичайно,багато позитивних емоцій та незабутніх спогадів)”
“Цікава експозиція як для дітей, так і для дорослих. Я заворожено розглядала колекцію мінералів і метеликів))”
“Сучасно, круто, креативно. Зараз триває виставка робіт Стаса Волязловського — вогонь”
“Не можу зайти на сайт продукції. Сайт на сьогодні працює? Є можливість замовити он лайн? Дякую”