Чесний відгук Ремонтувала вмятини по страховій винуватця ДТП. По часу: від подачі заяви до готовності авто — місяць через бюрократію самого випадку (питання не до сервісу, а до страхової). Сам ремонт — 10 днів (сама робота, думаю, швидше, просто ж майстри і іншу роботу мають) Пофарбували і вирівняли ідеально. Виявили невеличкий потік лаку, який на місці одразу ж усунули. Однак коли приїхали додому виявили, що пошкодили домкратом дно авто. Набрали, попросили виправити, за день чудово виправили косяк майстра. Питань не маю. Хороша комунікація. Помиляються всі, а не всі здатні за собою виправити. Дякую цьому сервісу. Рекомендую)
Фотогалерея
Відгуки
-
Yuliia Osmak ★★★★☆
-
Анжела ★★★★★
Після заміни шин порадили перевірити розвал-сходження. Все налаштували, кермо стало рівним, машину не тягне вбік. Дякую, що нагадали про розвал
-
Артем Левківський ★☆☆☆☆
На перший погляд все було среднячково ок, в довгостроковій перспективі оцінюю на одиницю, хоча і відвідував цей сервіс лише раз. Приїхала до мене американка VW Jetta, після відновлення та всіх формальностей вирішив заїхати сюди та обслужити клімат По-перше, дивне питання від менеджера на прийомці "А з чого ви взяли, що там фреону взагалі немає?" Нуууу.... Типу... Там радіатор кондиціонера взагалі новий встановлювався, бо ударом в США штатний порвало навпіл По-друге, коли роботи закінчили ніхто про це не повідомив, не відзвонився. Сидів у кафе поряд, і спустя 3 години вирішив зайти сам запитати як йдуть справи. Менеджер знову здивував - "тю, так давно готово, чому не забираєте". Пардон, але навичкою телепатії Бог мене не наділив На цьому можна було б поставити трійочку, чи четвірку з натяжкою, але це все відбувалось ще в квітні, а в серпні почались цікаві речі. На прийомці в іншому СТО, де з деяких пор обслуговуюсь - провели комплексний огляд всіх систем і рідин, коли звернувся взагалі з іншого питання Виявилось, що в систему було задуто суміш фреонів R-1234yf (передбачений заводом для моєї машини) та R-134. Хто в темі, ті розуміють пагубні наслідки такого поєднання, у вигляді повільної, але неминучої смерті всієї системи в майбутньому Ну окей, задули суміш фреонів, вирішили зекономити, бо 1234 реально дорожче за 134, але можете порівняти вартість за цю суміш, подану як чистий R-1234yf у ADS та вартість за чистий 1234 на іншому СТО, де це неподобство виправили. Різниця майже в 2 рази, при тому що якість самих робіт я вище описав яка...
-
Тамара Рись ★★★★★
Хочу залишити відгук про даний сервіс, так як для деяких людей відгуки важливі для вирішення проблем з авто! В даний сервіс мене направила страхова компанія, були не великі пошкодження, але не хотілось з ними їздити! Сервісом залишилась дуже задоволена, менеджер до якого мене направили Малинка Костянтин зробив все чітко по часу і по якості! Все було без затримок по часу і доставки запчастини! Робота виконана гарно! Залишалась дуже задоволена і рекомендую даний сервіс! Бо перед тим як відвозити авто читала відгуки і якщо чесно була трішки стурбована, бо вони не дуже гарні, але як виявилось все нормально! Дякую за роботу!
-
Andrii Belanenko ★★★★★
Дуже хороший сервіс по обслуговуванню авто. У мене була проблема з рульовою рейкою, я записався на діагностику і вже був готовий залишати авто на ремонт, а назад на таксі. Майстри провели діагностику, знайшли проблему та на місці, протягом півтори години все відремонтували. Заплатив за обслуговування рейки тридцять доларів, що на сьогодні у Києві взагалі не гроші, тим паче на ремонт авто. Рекомендую!
-
Аlla ShM ★☆☆☆☆
Хотiла скористатися,але пiсля прочитаного -Нi!Як потрiбно працювати,щоб мати такi вiдгуки.Навiть по рекомендацii до вашоi контори не приiду!Дякувати людям,з пiвчуттями,щл попали до такого мiсця!!!
-
Oleg Artiukh ★☆☆☆☆
Заїхав з невеличкою проблемою на годину роботи, так відділи автосервісу і кузовного ремонту показували одне на одного, хто повинен займатись проблемою. І на тебе так нехотя, ніби ведмежу послугу мені роблять. В результаті я поїхав до інших Але бачу, що я нічого нового тут не написав, інші відгуки аналогічні. Не рекомендую, поки не навчаться працювати.
-
Сергій Д ★☆☆☆☆
Направляли на це сто по страховій 3 випадки. Враження самі неприємні. Один раз бензин злили з баку, інший раз пофарбували - фарба злізла, поміняли нове скло, воно і брудне і в плямах жирних, не відмили нічого.. не рекомендую .
-
Byba Mariia ★★★★☆
Класна мийка, чи не найкраще у місті миють авто. Хоча ще два роки тому робили це навіть краще
-
Роман Гардецький (Roman Gardetsky) ★☆☆☆☆
Не рекомендую дане СТО. Звертався по страховці першого разу мені замінили фару, яка потекла через 3 місяці. Зараз віддав на покраску крила та дверці. Обидва раза менеджеру дзвонив чи оформив він випадок... В середньому вони дані в страхову подають за 5-7 робочих днів. Дууууже довго. Менеджер ніколи не передзвонює, вічно обіцяє і не дзвонить. А сьогодні передзвонив, щоб дізнатись код краски. Авто у них 4й ДЕНЬ!!! Завтра мали віддавати, але тепер невідомо на скільки це затянеться. 4й день а він дзвонить мені за сервісною книгою, щоб підібрати колір!! А чим ти думав, коли я віддавав тобі авто?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АвтоДім?
АвтоДім знаходиться за адресою вулиця Електриків, 10, Київ, Україна, 04071
Який номер телефону АвтоДім?
Зв'язатися з АвтоДім можна за номером телефону +38 (098) 661-72-72
Як можна дістатися до АвтоДім?
Дістатися до АвтоДім можна за посиланням