Огляд каталогу
- 83 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 83 результатів
Перегляньте мийка авто у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 83 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 8,840 відгуків та оцінок.
“Паркінг, мийка та автосервіс в одному місці. Ціни помірні і з паркомісцями проблем немає”
“Чудове СТО! Гарні стенди та хороший підхід до діагностики. Тут мені вперше по-людськи зробили огляд. Приїжджав із різними дрібними проблемами по авто (зайві шуми під час їзди та за різних ситуацій), знайшли причини, допомогли виправити. Без проблем здвійснюється запис за телефоном. Можна в комфорті посидіти та попрацювати за ноутом/телефоном, поки відбувається огляд авто. Ціни дуже навіть прийнятні. Високий рівень професіоналізму.”
“Добра мийка і поруч гарна кав'ярня - дуже зручно.”
“СТО працює в неділю!! Сьогодні дуже доречно!”
«Бородянка-АВТО» — це місце в Бородянці, Київська область, де водії можуть швидко отримати реальну допомогу в дорозі та впевненість у своєму авто. На локації на вулиці Київська, 2 поєднано СТО, автозапчастини та мийку, тож багато питань можна закрити в одному місці.
“Швидко, якісно, не за космічні гроші! Майстри знають свою справу. Дякую Вам! Машина літає!”
“Не знав яку олію та свічки купити для свого мопеда. Продавець все доступно розповів та допоміг вибрати те, що мені потрібно! Респект! Ціни доступні. Рекомендую”
“Все професійно, швидко і якісно. Рекомендую. Дякую за роботу.”
“Був вже 3 рази на цьому СТО. Кожен раз був задоволений. Робили очистку системи охолодження та пічки, все працює без нарікань. Також збирався замінити колодки в барабанах, але як виявилось, треба було замінити ступицю (думав відклеєлась колодка та не працював абс, а там взагалі в іншому справа). Майстри роблять свою справу якісно та попередньо попереджають про можливі наслідки, недоліки та ін. А в цілому, в цей же день усе замінили та вже радісний їхав додому. Рекомендую!”
“Хороша робота. Якщо буду в Києві буду звертатися.”
“Гарна мийка, завжди користуються послугами. На 40 грн. машина миється на ура)”
“Відвідав вдруге цю мийку. Добре відношення, порадять комплекс послуг. Роботу виконують добре. Минулого року було гірше.”
“Миють добре, ціна/якість високий показник, повністю задоволена, рекомендую. Краще телефонувати завчасно, щоб застати вільним і отримати деталі по доїзду.”
“Приємний сервіс, зробили все чітко швидко та якісно. Заміна ксенонових ламп, регулювання та поліровка фар. Рекомендую. Фари знову світять як нові)”
“Із недоліків це черги. А так за два жетони можна помити авто.”
“Чудова мийка , весь час заїжджаю до них , вже на протязі 5 років , так раніше працював тут «ШЛЕПЕР» але швидко його звільнили , в загалі тут дуже правильне керівництво , слідкує за порядність працівників , рекомендую! Ціна -якість на вищому рівні .”
“Відмінний сервіс,гарне ставлення,величезний пакет послуг,зробили невелике полірування багажника,я й не думав що убереться царапини.гарний персонал,убрали добре в салоні.велике дякую”
“Була тут вперше, найближча мийка біля дому, попросила просто помити, бо від пташок купу «слідів». За 330 грн зробили - ідеально. Машинка блистіла, протерли ганчіркою навіть дверцята всередині та багажник (прибрали брудні серветки всередині - окреме дякую). Я приїхала - дала ключі і пішла пити каву. Для мене це топ сервіс. І навіть дощ, який одразу линув після мийки - не зіпсував моє враження. Хлопці любʼязно запропонували перечекати в боксі. Буду користуватись і далі. Дякую.”
“Все добре, навіть взимку Тунельну мийку не варто порівнювати з ручною мийкою, але все достатньо добре”
“Сьогодні заїхала помити машину, привітний персонал, адекватні ціни, швидко помили машинку ще й натерли воском)”
“Якістю сервісу та відношенням до клієнта дуже задоволена. Рекомендую!”
Lab13 — це детейлінг і тюнінг-центр у Києві, де автомобілю повертають «вау-ефект» і доводять зовнішній вигляд та салон до ідеалу. Майстерня на вулиці Малинській у Святошинському районі поєднує сервісний підхід із акуратною, педантичною роботою над кожною деталлю.
“Заїхав випадково. По дорозі на роботу почалися стуки та скрипи у ходовій. Не дивлячись на завантаженість, знайшли 5 хвилин на огляд та швидко вирішили проблему. Дякую! У майбутньому планую звертатись на обслуговування авто. Ще раз дякую за відношення та допомогу!”
“Дякую за допомогу! Швидко та дуже уважно все зробили! Професійно! Рекомендую”
“Потрібна була хімчистка Ford C-Max , водійське крісло, а також крісло заднього пасажиру. Замовив всі сідушки. Були дуже великі плями зUSA , але зробили все дуже якісно! Ще замовив комплекс. Машину отримав у ідеально - чистому стані.”
“Швидко записався і в тий же день віддав на пошук несправності. За пару годин без навʼязування якихось ще послуг зробили та віддали в той же день! Рекомендую!”