Вся мережа Розетки деградувала та стала абсолютно бюрократизованою, незручною, дорогою платформою з неадекватним відношенням як до продавців так і покупців. Нічого вже не покупаю на цьому маркетплейсі, і нікому не раджу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Brahmacharin ★☆☆☆☆
-
Яна Ланчук ★☆☆☆☆
А що сталось з обслуговуванням в розетці ?!всі люди чекають свої замовлення по 25 хвилин ,раніше все було швидко ,зручно ,а зараз просто пішли за замовленням в Нарнію …так ще і на російський мові тебе обслуговувати хамовита жіночка касир …
-
Alona Nazarova ★★☆☆☆
Відділення відверто нагадує Укрпошту в ненайкращі її часи. Все що відбувається тут — немовби в заповільненому режимі: від отримання посилки до купівлі хоч чогось з асортименту. Я вже не говорю про те, що зі зміною політики Розетка і великої кількості інших продавців на платформі цей сервіс перетворився в Пром юа. До цього всього ви додали отримання посилок від Meest в відділені. Що і без того ускладнює процес та створює ще більшу плутанину. Я не певна на якій ланці відбувається усі ці проблеми — недостатньо працівників, рівень кваліфікації, слабкі процеси. Але однозначно варто звернути увагу на роботу даного відділення.
-
Dasha Guziy ★☆☆☆☆
Найжахливіша Розетка, яка тільки існує. Навіть коли в магазині немає жодного покупця , можна стояти на касі мінімум 5 хвилин, бо всі продавці зайняті своїми справами, і на касу ніхто навіть не підходить. Це потрібно невідомо скільки чекати, поки якийсь покупець зайде в магазин, натисне свій номерок, і тільки після цієї людини вас МОЖЛИВО обслугують(а скоріше за все, просто підуть далі по своїм справам). Жінка-продавчиня (наскільки я зрозуміла , вона там одна серед хлопців) дуже неприємна, навіть ніколи не вітається. Сервіс просто жахливий.
-
Лия Топ ★☆☆☆☆
20 хвилин не має видачі. Хлопець на видачі не може знайти інформацію. Більше касирів не має
-
János Vorozsilnik ★☆☆☆☆
перед покупкою я чітко ясно запитав, чи є розетка платником пдв? продавчиня мені відповіла що так, однак якщо я купую у партнерів то вони не завжди платники пдв. Я вказав їм, що спеціально вибрав продавця саме розетку а нікого більше, бо потрібен чек з пдв. і перепитав: на чеку точно буде вказаний пдв? у відповідь отримав підтвердження, що так. Коли розрахувався банківською карткою, на чеку було вказано, що продавець якийсь ТОВ "РОЗЕТКА МЕД" який не є платником пдв. На моє прохання пояснити, чому у такому випадку вони мені набрехали перед покупко, відповідь була: «вони «не впевнено» сказали, що є платниками пдв». Повернення коштів відбудеться звісно не одразу а через пару днів. Трохи подумали, і обговорили між собою переді мною, що вписати в графі «причина повернення» у своїй системі. І рішила вказати, що «товар не підійшов!» На моє питання чому і тут брехати? чому правду не напишуть? відповідь прозвучала так – «а яка різниця!?!»
-
Alina Virstiuk ★★★★★
Швидко і оперативно, вже кілька разів забирала тут замовлення.
-
Maria Saint ★★☆☆☆
В точці видачі не працює термінал, сплатити замовлення неможливо, дуже незручно, консультанти непривітні і змучені
-
Виктория Савченко ★★★★★
Дуже зручний (бо неподалік від дому) та з можливістю парування у 20 метрах, біля супермаркету. Дуже подобається сервіс, ввічливі продавці, уважна охорона. Користуюся с самого моменту відкриття
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ROZETKA?
ROZETKA знаходиться за адресою вулиця Велика Житомирська, 40, Київ, Україна, 04053
Як можна дістатися до ROZETKA?
Дістатися до ROZETKA можна за посиланням