Відгуки

  1. Валентин Савченко ★☆☆☆☆

    Гнать в шию таких робітників. Дивуюсь як вони працюють! Жах.

  2. Станіслав Зінченко ★☆☆☆☆

    Не дуже охоче допомагають, трохи щось не стандартне, так одразу носом крутять, працють аби як, закривають раніше зазначеного часу, не витрачайте зайвий час, шукайте краще магазини де продавець зацікавлений в допомозі Вам, а не продати хоч щось

  3. Viktor Kruk ★★★★★

    Магазин з великим асортиментом товарів. Давно користуюсь. Раджу!

  1. Наталія Чуйкова ★☆☆☆☆

    Не магазин, в дно. Жахливий, бидловатий персонал. Ніякої культури спілкування, не можуть дати елементарну консультацію по технічним питанням, хоча це АВТОМОТОВЕЛО магазин. Після зауваження, почав крити матом і сказав більше не заходить у ЙОГО магазин. Більше не знайду, дякую. Цирк уродів, а не магазин

  2. Владимир Витальевич ★☆☆☆☆

    У відділі мото працює некваліфікований чоловік, який навіть не розуміє принцип роботи реле стартера, це по-перше. По-друге на відріз відмовляється забирати свій товар назад з наявністю чека навіть на наступний день. Хоча товар не встановлювався на мотоцикл і не має ніяких слідів експлуатації і повністю робочий. В мене склалось враження, що принцип данного продавця впарити, а не продати товар. Тому будьте уважні і майте на увазі, якщо вам не підійде товар, або ще по якійсь причині ви захочете його повернути- вам відмовлять.

  3. Lubas ★☆☆☆☆

    Обходьте цю шарагу 10ю дорогою! Продавець Іван, простими словами "бидло". Продав мені показчики поворотів, які просто палили лампи, бо там були контакти закорочені. Коли прийшов і повідомив про брак, так мене чуть на три букви не послали. Як сказав мені цей Іван: "То візьми і зроби їх сам". Таке враження, що приходиш не в магазин, а до нього дододому. Простими словами: Сервіс - 0; Якість товару - тільки Китай і цей Китай самий дешевий;

  1. Vsyako RaznO ★☆☆☆☆

    Увага! В відділі Мотозапчасти працюють жлоби та не виховані люди! Ціни зашквар, товар поверненню не підлягає, можуть просто послати вас під три чорти!

  2. Roman Kopiika ★★★★☆

    Непоганий асортимент і можливість зробити технічне обслуговування велосипеда. Досить демократичні ціни

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АвтоМотоВело?

АвтоМотоВело знаходиться за адресою бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону АвтоМотоВело?

Зв'язатися з АвтоМотоВело можна за номером телефону +38 (067) 449-48-98

Як можна дістатися до АвтоМотоВело?

Дістатися до АвтоМотоВело можна за посиланням

Advertisements