Відгуки

  1. Mariia Allerman ★★★★☆

    Ходжу більше року. Чисто, чудова локація, хороший тренер, є парковка, періодично оновлюють інвентар. Єдине що мене завжди дивує - це комунікація на рецепції. Не те, що не дружелюбно, вітаєшся, а у відповідь просто мовчки дають ключ. Враження ніби прийшла без запрошення в гості і тобі тут не раді. Не раз чула від інших відвідувачів аналогічні скарги. Чому це ігнорується загадка. Коли просила доплатити та перевестися на дорожчий абонемент посеред місяця, відмовили ніби я щось нереальне захотіла. Взяли нових дівчат на рецепцію та ж сама ситуація. Не розумію в чому проблема навчити людей ввічливої комунікації з клієнтами. Це ваш бізнес, він має бути орієнтованим на клієнта.

  2. Мар’яна Баранчук ★☆☆☆☆

    Хтось бачив зал, котрий не працює в неділю? - я бачила Хтось бачив тренерів в залі в джинсах? -я бачила Тут і час тренування за вас визначать - година. Якщо денний абонемент до 17, то зайти після 16 я не можу. Тренування до години часу взагалі не сприймається. Не раджу цей зал!

  3. Lada Miakota ★★☆☆☆

    Для тренування саме те що треба. Зала і роздягальні комфортні, АЛЕ за годину до закриття на тренування вже не пускають, я приходжу туди чисто походити на біговій, 30-50 хв, якраз встигла б, але мене не пустили. Тому це для мене великий мінус, бо після робочого для не змогла попасти) при купівлі абонементу про це не попереджали* В результаті мала їхати в інший зал і купляти разове відвідування

  1. Pamela Brenson ★★★★★

    Чудовий тренажерний зал за скромною ціною. Все зручно, продумано. Ідеально чисті сучасні роздягальні і душові, відмінний набір хороших тренажерів - є все необхідне. Переживала, що буде затісно з огляду на фото, але все ок. Співробітники - котики! Мар*яна (адміністратор) розповіла все і навіть більше : ) я недавно в місті і не все знаю, а вона не пожалкувала на мене часу. Тренер Олег провів ввідну екскурсію і зразу полонив відкритістю і гумором. В зал ХОЧЕТЬСЯ ходити. В порівнянні з київськими закладами такого формату - на висоті. Окрема зірочка за окремі шафки для взуття : )

  2. Леся Бондарук ★★★★★

    Чудовий тренажерний зал. Дуже приємний персонал. Дуже чисто, гарні роздягальні й душові. Можна купити чай-каву-воду чи інший напій.

  3. PRO Фітнес myroslavbondaruk ★★★★★

    Чудовий зал! Хороша атмосфера для тренувань!

  1. Олександр Слуцький ★★★★★

    Прекрасний зал з професійними тренерами , хороша спортивна атмосфера, саме той зал де добре досягати високих результатів.

  2. Тонеко Кіряхно ★★★★★

    На ресепшені зустрічають приємні дівчата, чисті, просторі душові кабіни та роздягальні. Немає пилюки на тренажерах, всі в хорошому стані, зручне покриття на підлозі, загалом дуже і дуже чудовий тренажерний зал!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Energym?

Energym знаходиться за адресою Рівненська вулиця 11, 43000 Луцьк, Волинська область, Україна

Який номер телефону Energym?

Зв'язатися з Energym можна за номером телефону +38 (066) 738-28-00

Як можна дістатися до Energym?

Дістатися до Energym можна за посиланням

Advertisements