Відгуки

  1. Катерина Іванюк ★★★★★

    Замовляли щітки та антифриз — все прийшло швидко й якісно. Дуже вдячні за щиру допомогу з вибором, уважність і підтримку. Окрема подяка за терпіння та розуміння в ситуації з доставкою. Все вирішили швидко й без зайвих нервів. Тепер звертаємось тільки до вас — сервіс на висоті! Рекомендуємо!

  2. Микола Віталійович ★☆☆☆☆

    Не рекомендую, проблеми з пунктуальністю. Ще в понеділок замовив запчастину, мене запевнели що вона буде на четвер в районі обіду. Тому я записався на СТО на відповідну дату. Коли приїхав за запчастиною мені сказали, що її не має і МОЖЛИВО вона буде завтра( п'ятницю) у другій половині дня. Тому якщо ви маєте певні терміни по обслуговуванню вашого авто вам не сюди, бо можливо ваша запчастина буде завтра)))

  3. Саша Смолярчук ★★★★★

    Високий сервіс обслуговування. Молодці!

  1. Alex Budnik ★★★★★

    Привітний персонал, швидке обслуговування

  2. Олександр Сергіюк ★★★★☆

    Доволі непоганий магазин для замовлення з/ч на авто

  3. Андрей Климук ★★★★★

    Завжди швидко допомагають підібрати запчастини. Користуюсь сервісом вже більше 7 років.

  1. jecub jecubus ★★★★★

    Ввічливий,грамотний персонал,гнучка система роботи з клієнтом.

  2. Олександр Гусаров ★★★★☆

    Якісне обслуговування, та кваліфікований персонал. Завжди може проконсультувати та підібрати необхідні запчастини по телефону. Можна все підібрати та замовити і оплатити онлайн, та відслідковувати доставку товарів. Самому офісі знаходяться менеджери та склад. Немає нормальної зручної парковки для авто.

  3. Олексій Оксенюк ★☆☆☆☆

    Постійний клієнт, завжди замовляв там запчастини. Раньше завжди все було добре, до того моменту коли продали основний радіатор який протікайє (заводский брак) Міняти категорично відмовились по тій причині що він був встановлений (кіданули на 2000грн)

  1. Taras Kovalchuk ★★★★☆

    Запчастини прийшли вчасно ,ціни адекватні. Один виник нюанс, мені потрібно було повернути одну деталь, я приніс її віддав. Сказали все добре, для того аби повернути гроші потрібні паспорт і код. ??? Питання навіщо??? Для покупки не потрібно, а для повернення обов'язково паспорт і код . Незручно !!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Екзіст?

Екзіст знаходиться за адресою проспект Молоді, 14, Луцьк, Волинська область, Україна, 43024

Який номер телефону Екзіст?

Зв'язатися з Екзіст можна за номером телефону +38 (093) 170-18-88

Як можна дістатися до Екзіст?

Дістатися до Екзіст можна за посиланням

Advertisements