Ремонтували Audi Q5, заглохла під час їзди і більше не заводилась, виконали якісно, нічого зайвого не пропонували замінити, ще й щітки реставрували на стартері, бо було декілька марних спроб завести і накрився стартер. Сервіс відмінний, ціни приємні і ставлення сподобалось до клієнта. Тепер звертаємось тільки до них. Довіряю і рекомендую!
Відгуки
-
Валентина Патенчук ★★★★★
-
Viktor Zharchynskyi ★☆☆☆☆
Повністю не компетентні . Якщо хтось хоче потратити кошти і час заїдьте до них на ремонт. Нажаль залишити відгук без жодної зірочки не можливо
-
Міша Пилявка ★☆☆☆☆
Рагулі 2 рази робили стартер і так і незробили тільки гроші деруть контора рукожопів нераджу нікому Вміють тільки гроші дерти і таке як гарантія в них відсутнє(((
-
Андрій Семе ★☆☆☆☆
Ремонтував турбіну , підкупили тим , що є гарантія на рік. Після ремонту пройшло 5 місяців турбіні прийшов гаплик . Пригнав машину за 70 км на гарантійний ремонт. Через день подзвонили і повідомили, що відмовляють в гарантії , бо типу стружка в масляному фільтрі і повідомили що треба з мотором щось робити . Стрес шалений отримав , розуміючи , що потрібно міняти мотор. Попросили гроші за зняття турбіни 3500. Я відмовився в них ще раз ремонтувати турбіну. Стружка в фільтрі реально була але дуже велика, я зразу запідозрив щось не те, і на глушнику помітив блискучий метал у вигляді рівностороннього квадрата , як будь то хтось болгаркою зачистив . Але все одно вирішив поміняти мотора в повній збірці разом з турбіною. Знайшов людей які надають послуги з заміною мотора. Лаветою відвіз машину в сервіс . Простояла машина 2 місяці , зрозумів що не поміняють мотора замовив лавету забрав до себе 70км , вирішив поремонтувати тільки турбіну . Після заміни турбіни просив майстрів переглядати , кожні 2 тисячі масляний фільтр , по факту ніякої стружки НЕМАЄ машина їде 150+ км/год. Розхід масла відсутній. Проїхав після ремонту турбіни 9 тисяч , мені пояснили, що як би стружка була розхід масла був би просто шалений і вона не їхала би 150+. Висновок: ШАХРАЇ . Не ведіться на їхню «Гарантію» вона відсутня , типу десь почули , що типу тиску не було в моторі , а він був , зрозуміли що з клієнта можна зробити ЛОХА. Десь взяли стружку в фільтрі, от така історія з реал авто міст Луцьк, яка коштувала мені 27 тисяч гривень, а якби замінив мотора то всі 62 тисячі! Бог їм суддя!
-
Олег Береза ★★★★★
Хороший сервіс, швидко роблять роботу, задоволений.
-
Car Good ★★★★★
Приємний сервіс та якісний підбір запчастин. Відповідальність.
-
Yura Sem ★☆☆☆☆
Переглянув авторів візгуків, чомусь всі позитивні - від проплачених "ботів" які ставлять відгуки в різних сферах та в різних географічних частинах України з таким контекстом ніби вони тамбули ))) Тепер що до менеджерів - ліниві невігласи, роблять все щоб Вим там купували в останє - не дотримуються строків поставки, ціна на позиції товару може змінюватись в більшу сторону вже після то як Ви вже зробили замовлення. Що до майстрів СТО - є спеціалісти але керівникі середнього рівня безтолкові та ціни на послуги на 25% більші ніж в конкурентів.
-
Володимир Дудковський ★★★★★
Дуже хороший інтернет магазин запчастин для авто. Можна замовити як оригінал так і аналог, головне знати номер деталі. Доставка в середньому кілька днів. Безготівковий та готівковий розрахунок, можливий самовивіз. Прекрасний сайт, з особистим кабінетом, та чатом з менеджером, хороша система пошуку. Рекомендую.
-
Василь Кузава ★☆☆☆☆
Завишують ціни на запчастини недоремонтовують проблему поломкі довго везуть запчастини на другий день звернувся включають дурака нераджу це сто
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Реал-авто?
Реал-авто знаходиться за адресою вулиця Індустріальна, 4а, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000
Який номер телефону Реал-авто?
Зв'язатися з Реал-авто можна за номером телефону +38 (050) 193-48-73
Як можна дістатися до Реал-авто?
Дістатися до Реал-авто можна за посиланням