Відгуки

  1. Victoria R. ★★★★☆

    Класне місце щоб поїсти азійської їжі, справді смачно! Шкода, що прибрали супи з меню, залишився тільки том ям. Читала у відгуках, що погано працює вентиляція і тому речі всі як зі столовки - це 100% правда, підтримую, теж по цій причині люблю брати з собою. Влітку є класні лимонади з оригінальними смаками. Цінова політика нормальна за такі досить великі порції.

  2. Veronika Lysenko ★★★★☆

    Рамен дуже смачний. Також брали морозиво манго-кокос, проте воно не сподобалось, бо майже не відчувалось смаку ні манго, ні кокосу. Окремо додам за стільці, які не дуже зручні. Але загалом враження лишились приємні.

  3. Taras Demchuk ★★★★★

    Класний заклад із азійською кухнею. Є класичні рамени, том ям а також пад Тай з креветками та куркою. Доволі смачно

  1. Максим Косиков ★★★★★

    Як правило дуже смачно. Реально, дуже постійна якість. Прям зараз, до речі, сиджу, і МЕГА швидко принесли замовлення, до речі.

  2. Lunely ★★★★★

    Довго відкладала візит, все не вистачало часу чи компанії, але на днях все ж вирвалась. Бо в меню з'явились такоякі, які я давно хотіла спробувати. На жаль, довелось чекати майже годину на приготування, але вбила час малюванням. Взяла спробувати лимонад з грушею та імбиром, на диво смачний. Злегка імбирне, але в саму міру. Вкрай цікаво. Такоякі теж не розчарували, по моєму смаку саме те, ніжко, смачно. Шкода, в мене не було такоякі з бебі восьминожками, то особлива мрія

  3. Катерина ★★★★★

    Замовила Том Ям, оплатила і вже за столиком подивилась в чек і побачила, що ціна дуже відрізняється від вказаної в меню. Виявилось, що є Том Ям суп і є Том Ям рис. Дякую дівчатам, що швидко зорієнтувались і змогли замінити страву. Рис Том Ям - найкраще, що я коли-небудь їла з азійської кухні, дуже смачно! Порції величезні)

  1. Олег Барков ★★★★★

    Я краще не бачив ресторанів азійської кухні в Україні. Рамен з кокосом - найкращій з тих що пробував. Інщі страви білільш тайські ніж китай чи японія, може трохи не такі як в азійських рестораціях західної європи, але в україні краще ще не пробував

  2. Вікторія Лишнова ★★★★★

    Дуже смачна кухня, але якщо ви не розбираєтеся у азіатській кухні то краще запитати про страви у хранителів залу, я узяла веганську лапшу з недуже відомими мені штуками які не прийшлися до смаку. Тож не соромтеся та запитуйте, щоб все було смачно та вам на радість! Дуже гарна атмосфера, зручно та сучасно!

  3. Виталий Доценко ★★★★★

    Смачний рамен, дуже великі порції рамену, можно нормально наїстися. Смачне морозиво власного виробництва, але малі порції. Дуже гостинні дівчата офіціант и касир.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Black Sheep?

Black Sheep знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 1А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Black Sheep?

Зв'язатися з Black Sheep можна за номером телефону +38 (067) 555-51-15

Як можна дістатися до Black Sheep?

Дістатися до Black Sheep можна за посиланням

Advertisements