Класне місце щоб поїсти азійської їжі, справді смачно! Шкода, що прибрали супи з меню, залишився тільки том ям. Читала у відгуках, що погано працює вентиляція і тому речі всі як зі столовки - це 100% правда, підтримую, теж по цій причині люблю брати з собою. Влітку є класні лимонади з оригінальними смаками. Цінова політика нормальна за такі досить великі порції.
Фотогалерея
Відгуки
-
Victoria R. ★★★★☆
-
Veronika Lysenko ★★★★☆
Рамен дуже смачний. Також брали морозиво манго-кокос, проте воно не сподобалось, бо майже не відчувалось смаку ні манго, ні кокосу. Окремо додам за стільці, які не дуже зручні. Але загалом враження лишились приємні.
-
Taras Demchuk ★★★★★
Класний заклад із азійською кухнею. Є класичні рамени, том ям а також пад Тай з креветками та куркою. Доволі смачно
-
Максим Косиков ★★★★★
Як правило дуже смачно. Реально, дуже постійна якість. Прям зараз, до речі, сиджу, і МЕГА швидко принесли замовлення, до речі.
-
Lunely ★★★★★
Довго відкладала візит, все не вистачало часу чи компанії, але на днях все ж вирвалась. Бо в меню з'явились такоякі, які я давно хотіла спробувати. На жаль, довелось чекати майже годину на приготування, але вбила час малюванням. Взяла спробувати лимонад з грушею та імбиром, на диво смачний. Злегка імбирне, але в саму міру. Вкрай цікаво. Такоякі теж не розчарували, по моєму смаку саме те, ніжко, смачно. Шкода, в мене не було такоякі з бебі восьминожками, то особлива мрія
-
Катерина ★★★★★
Замовила Том Ям, оплатила і вже за столиком подивилась в чек і побачила, що ціна дуже відрізняється від вказаної в меню. Виявилось, що є Том Ям суп і є Том Ям рис. Дякую дівчатам, що швидко зорієнтувались і змогли замінити страву. Рис Том Ям - найкраще, що я коли-небудь їла з азійської кухні, дуже смачно! Порції величезні)
-
Олег Барков ★★★★★
Я краще не бачив ресторанів азійської кухні в Україні. Рамен з кокосом - найкращій з тих що пробував. Інщі страви білільш тайські ніж китай чи японія, може трохи не такі як в азійських рестораціях західної європи, але в україні краще ще не пробував
-
Вікторія Лишнова ★★★★★
Дуже смачна кухня, але якщо ви не розбираєтеся у азіатській кухні то краще запитати про страви у хранителів залу, я узяла веганську лапшу з недуже відомими мені штуками які не прийшлися до смаку. Тож не соромтеся та запитуйте, щоб все було смачно та вам на радість! Дуже гарна атмосфера, зручно та сучасно!
-
Виталий Доценко ★★★★★
Смачний рамен, дуже великі порції рамену, можно нормально наїстися. Смачне морозиво власного виробництва, але малі порції. Дуже гостинні дівчата офіціант и касир.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Black Sheep?
Black Sheep знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 1А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Black Sheep?
Зв'язатися з Black Sheep можна за номером телефону +38 (067) 555-51-15
Як можна дістатися до Black Sheep?
Дістатися до Black Sheep можна за посиланням