Огляд каталогу
- 66 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 66 результатів
Перегляньте шеф кухар у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 66 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 17,088 відгуків та оцінок.
“Найкращий заклад, все дуже смачно, персоналом задоволенні!”
“Люблю це місце, може не зовсім чисто, але це питання до людства! А природа карколомна”
“Solo — мій улюблений магазин з косметикою для волосся.”
“Суші дуже смачні, відчувається, що із якісних продуктів. Розмір ролі трохи завеликий, не дуже зручно їсти, але смак компенсує цей недолік. Не звично, що у вартість ролів не входить вартість паличок. Персонал приємний, але не дуже балакучий). Коли буємо поруч - заїжджаємо туди за ролами)))”
“Япостійний кліент це сама смачна на всему парусі піца дякую усім працівникам”
“Замовляв рюкзак, майстер зробив швидко, додав лазерне гравіювання на шкіру, все чудово. Сам рюкзак дуже сподобався, ношу з задоволенням, зручний, надійний. Загалом те, що треба. Гарна річ яку буду носити багато років”
“Хочу поділитись своїми враженнями. Святкували день народження в котеджі SunRay. Був вибір між рестораном і будиночком, так як у нас було ссімейне свято, то вирішили спробувати свято в будиночку. Столик на 6 осіб був розміщений прямо на терасі, і це створило дуже затишну атмосферу. Також ми скористалися додатковими послугами, такими як відвідування спа та спорт клубу, що було чудовим доповненням до нашого святкування. Усі гості були задоволені, а атмосферу створювали не лише святкові страви, а й крута природа навколо, у вас так гарно. Якщо ви ще хочете поєднати комфорт, спокій та природу, рекомендую цей комплекс.”
“Великий вибір якісної білоруської косметики”
“Завжди смачно, є щось незвичайне в меню. Доступні ціни. Рекомендую)”
“Хостел супер!!! Прожив там 10 днів. Все дуже сподобалось. Окремо можу виділити обслуговуючий персонал, особливо Світлану Сергіївну, дуже приємна дівчина, яка максимально відповідально відноситься до своїх обов'язків.”
“Добрий вечір, ніч, ранок, день або інша частина дня! Хочу подякувати готелю «Цунамі», Дніпро за чудову гостинність протягом відрядження. Тепер мені надзвичайно цікаво, а як у вас відпочивати. Я у вас другий раз, проте «розпробував» тільки зараз. Номер чудовий – «Джунглі». Панно – шпалери на задньому фоні за ліжком просто магічні, дуже цікаво їх досліджувати. Дуже дякую за ліжко «королівського розміру», його мені не вистачало вже рік. Не буду казати, в якому я номері, а то буде черга, й мені нічого не дістанеться наступного разу. Можливо єдиний нюанс, хотілось би більше світла в номері, бо я у вас по роботі. Проте списав це на «готичну атмосферу». Особливо дякую за звукоізоляцію. Мабуть, найкраща з усіх готелів, навіть п’ятизіркових, в Україні, майже нічого не чути з сусідніх номерів, не заважають генератори (дуже дивно, що вони ще комусь заважають на четвертий рік війни). Дійсно, зайві звуки не заважають. Дуже дякую адміністраторам Альоні та Аліні, за терпіння, так, ввічливість та професіоналізм. Ви надзвичайні, а посмішка – це взагалі бомба-ракета. Дякую працівникам сніданку за ваше розуміння, якісне обслуговування. Дякую вам та працівникам кухні за те, що так рано прокидались, щоби смачно нагодувати нас (млинці з м’ясом та куряче філе – окремий респект та уважуха). Окремо хочу відзначити ваш спортивний зал. Маю одне слово – СУПЕР! Ще окрема повага тренерам, дуже приємно, що вітались особисто з першого дня. В мене було відчуття, ніби, я у своїй «качалці». Спеціальна подяка покоївкам, дякую за вашу важку та кропітку роботу. Мені добре та затишно у вас. Хочеться вірити, що ми скоро побачимось знову! З повагою та побажанням веселих та мирних зимових свят, Роман _____________________________________________________ Good day, wherever and whenever you are reading this! I would like to thank the Tsunami Hotel in Dnipro for its wonderful hospitality during my duty trip. Now I am very curious to see what it is like to vacation here. This is my second time here, but I have only just discovered the vibes of your hotel. The room is wonderful — it is one of the “Jungle” rooms. The wallpaper behind the bed is simply enchanting; it is very interesting to explore. Special thanks for the king-size bed; I have been missing one for a year. I won't say which room I'm in, otherwise there will be a big line, and I will not get it next time. The only thing I would like to mention, probably, is that there should be more light in the room, because I am here on duty. However, I attributed it to the “gothic atmosphere.” But everyone likes gothics :) Special thanks for the soundproofing. Probably the best hotel, even among five-star ones, in Ukraine: almost nothing can be heard from neighboring rooms, and no generators disturb (it is very strange that they still bother someone in the fourth year of the war). Indeed, no unnecessary sounds disturbed me. Many thanks to the administrators Aliona and Alina for their patience, politeness, and professionalism. You are extraordinary, and your smiles are simply amazing. Thank you to the breakfast attendants for your understanding and quality service. You and the kitchen staff deserve appreciation for waking up so early to prepare delicious meals for us (meat pancakes and chicken fillet rule and cool :) ). The gym is awesome! Special shout-out to the coaches; it was really nice that they greeted me personally from day one. I felt like I was in my weight room. Special appreciation to the maids, thank you for your hard and painstaking work. I feel good and comfortable at your hotel. I want to believe that we will see each other again soon! Best regards and wishes for a joyful and peaceful winter holiday season, Roman”
“Як правило дуже смачно. Реально, дуже постійна якість. Прям зараз, до речі, сиджу, і МЕГА швидко принесли замовлення, до речі.”
“непримітне і спокійне місце для відпочинку”
“Нормально. Для невеликої компанії людей”
“Дуже смачно. Швидко падали. Офіціанти уважні. Атмосфера закладу позитивна та комфортна”
“Частенько відвідуємо цей заклад,нас все влаштовує,смачна їжа, позитивний персонал,дякуємо за вашу працю))”
“Відвідали заклад вперше, святкували день народження. Замовляли різні страви, і кожна сподобалася. Цікаві поєднання інгредієнтів, відкрили для себе нові смаки, були приємно цим здивовані. Обслуговування теж було на висоті, персонал приємний, врахували всі побажання. Неодмінно ще повернемося, бо і мені, і гостям хочеться спробувати і інші цікаві страви з меню.”
“Відмінний магазин, часто тут купую багато всього, всі хорошої якості, брали багато разів вже. Останній раз продавець сказав, що їхній сайт начебто купили і вони більше не власники, у них буде інший сайт. Але практично весь асортимент у них залишився таким самим. Втім у них завжди є, що треба, по грошах іноді дешевше, ніж скрізь. Рекомендую!”
“Вперше спробували з друзями, всім зайшло! Особливо сподобалась Окінава, риби не пошкодували. Будемо замовляти ще.”
“Найсмачніша піцца фрунзенського. Дівчата найкращі.”
“Все супер! Дуже смачно і швидко. Рекомендую!”
“Відвідали ресторан, щоб замовити хінкалі з собою велику порцію 45 шт.(грузинська гостинність у всій красі - поклали набагато більше)Працівники ресторану дуже ввічливі,упакували якісно(нам їхати треба було 4.5 год). Страви які замовили в ресторані та хінкалі неймовірно смачні.”
“Дуже смачний сет філаделфія 1,4кг всім рекомендую, сервіс прекрасний, дуже рекомендую суші бос.”
“Чудова ка'вярня з сучасним інтер'єром та неймовірним краєвидом. Кава та лимонад смачні. Рекомендую до відвідування.”
PROSUSHI – це сервіс доставки їжі у місті Нікополь, що пропонує широкий асортимент страв. Компанія спеціалізується на приготуванні суші, піци, бургерів та WOK. Заклад відомий своїм приємним сервісом та швидкою доставкою. Команда кур'єрів працює ввічливо та професійно.
“Дуже смачно, та атмосферно, навіює спогадами про дім”
“Острів відпочинку: і смачно, і комфортно”
“Наткнувся випадково. Всесдуже сподобалось) Ціни невисокі, їжа смачна, персонал привітний) І найголовніше, заклад в місті. Подібного роду кафе очікуєш зустріти на трасі, а не у центрі міста. Але тут значно атмосферніше ніж у придорожних) Добре що у Дніпрі є така мережа, і хотілося б щоб такого роду заклади були у кожному великому місті. Бо шаурма, піца, бургери, роли, і таке інше - це звісно добре, але інколи хочеться просто нормальної людської їжі. І тут вона є)”
“Дуже гарне враження від відпочинку, комфортні умови проживання, недорого. Дуже людяний і приємний персонал. Раджу всім відпочити на базі "Меридіан".”