Напишу лише про каву, бо сенсу писали про все iнше немає, все на дуже високому рiвнi. Щодо фiльтр кави, то вона просто нормальна, як для закладу, в якому це не основний продукт.
Фотогалерея
Відгуки
-
Unet ★★★★★
-
Юлія Мінаєва ★★☆☆☆
Були сьогодні з хлопцем у цьому закладі. І чесно кажучи мені стало соромно, що я його сюди покликала. Обслуговування не просто розчарувало, а залишило бажання більше ніколи не приходити сюди та попередити друзів. Офіціанти поводять себе зверхньо та непрофесійно. Коли ми поїли, одразу забрали сіль, перець та салфетки, навіть не даючи змогу та шанс дозамовити щось. Нам треба було чотири рази кликати офіціанта для того щоб нам принесли рахунок. Офіціанти дивляться на те що їх кличуть та відверто ігнорують. Хлопцю прийшлося самому йти до стійки з персоналом та просити рахунок. Єдине що сподобалось - це їжа. Було смачно. Проте з таким відношенням до клієнтів навіть вона не рятує ситуацію. Дуже сумно, що адміністрація так недбало ставиться до підбору персоналу.
-
Elsa D ★★★★☆
Відмічали день народження подруги, загалом їжа сподобалась, особливо піца 4 сири з поливкою з меду (дуже смачно). Офіціанти привітні, зробили подарунок на день народження у вигляді невеличкої піци з нутелою і полуниці. Єдине що з самого початку зіпсувало враження, це те, що ніде не було попереджено (ані на сайті, ані під час бронювання столику), що алкоголь в закладі продається тільки з 21. Тому якщо бажаєте замовляти алкоголь, прийміть це до уваги, бо скоріш за все вас про це не повідомлять. Великий плюс закладу це те, до якщо вам щось не подобається в їжі, її перероблять для вас (хоча про це теж ніде не попереджено)
-
Nataliia ★★★★☆
Гарне місце, не далеко від парку. Місць в середині ресторану не було, нам запропонували на терасі. Якщо захочете бути всередині ресторану, кращі столик бронювати завчасно. Помітила, що столи обробляють антисептиком після кожного відвідувача. Обслуговування швидке та професійне. Офіціант приємний, гарно орієнтується в меню. Дуже смачна піца 4 сира та салати. Морепродуктами була не в захопленні, але смачно. Ціни вище середнього. Дорогі ціни на алкоголь. В цілому все сподобалось.
-
Антон Герасимович ★★☆☆☆
Цей заклад та їжа мені не сподобались, й ост сому. Заклад: дуже шумно та метушливо, дизайнери інтерьеру не продумали затишок та спокій, усамітнення; концепція відкритої кухні (коли видно кухню з приготуванням) лише додає відчуття столовки та зайвий шум і метушню. Їжа: я замовив подвійний бургер, офіціант помилився та приніс бургер з курятиною. Порція невеличка як на таку ціну (245грн), якщо порівняти з Києвом - там порції більші. Сам бургер ніякий, курятина з жилками та шкірою яка застрягла мені у глотці хаха. Обслуговування: немає зубочисток та санітайзерів, вологі серветки принесли лише коли ми попросили. Воду теж не приносять, лише якщо просити Сподобалось: настінний світильник, запах у туалеті (наче шанель :) )
-
Андрей Павлючков ★★★★☆
Смачна піца, пиво скінчилося. Персоналу не вистачає на повний зал, декілько разів не зміг догукатись офіціанта. Як я зрозумів концепція закладу - "сімейний ресторан", але місця замало. Декор вбиралень можливо цікавий...але здаєтся що на стінах пліснява, а на стелі сліди від пожежі. Проте не помітно павутиння. Очікування напоїв 10-15 хвилин, піца 15-20 хв.
-
Тетянка Сахань ★★☆☆☆
Зовсім не зрозуміла, в якій країні знаходиться заклад: сайт, меню, спілкування співробітників виключно іноземною мовою східного сусіда....
-
Олександр Лепетя ★★★★☆
Смачна їжа, гарний заклад. Біда лиш із холодильниками - морозива ми так і не змогли спробувати :-(
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Big Mama?
Big Mama знаходиться за адресою вулиця Яворницького, 6, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49027
Який номер телефону Big Mama?
Зв'язатися з Big Mama можна за номером телефону +38 (067) 511-40-00
Як можна дістатися до Big Mama?
Дістатися до Big Mama можна за посиланням