KARMAN, beauty studio
Професійна команда й доброзичлива атмосфера; виходиш звідти з відчуттям оновлення.
Знайдено 13 результатів
Професійна команда й доброзичлива атмосфера; виходиш звідти з відчуттям оновлення.
“Приємний магазин, гарний асортимент,чудові ціни, непогані знижки та акційні пропозиції. Приємне обслуговування.”
“Напишу лише про каву, бо сенсу писали про все iнше немає, все на дуже високому рiвнi. Щодо фiльтр кави, то вона просто нормальна, як для закладу, в якому це не основний продукт.”
“Відмінна крамничка, ціни приємно радують, вибір хороший.”
“Смачне пиво, добре обслуговування”
“Дуже задоволена продавцями. Анастасія та Вікторія завжди привітні до них приємно заходити. Після візиту в магазин йду з хорошим настроєм, дівчатка молодці !! Обслуговування на всі 100% !!! А нове пиво Фогг Лагер вище всяких похвал!”
“Купили пару сушених риб (групер, як на мене, називається) - дуже смачна, рекомендую.”