Відгуки

  1. Евгений ★★★★★

    Один раз купував там холодильник 13 років тому, досі працює)

  2. Федор ★★★★★

    Приємні ціни

  3. Ксюша Ляшок ★★★☆☆

    Все добре .... але одне ..але ... товар не оформляють в розстрочку в магазині, треба їхати в банк ... а потім назад .... не зручно ...

  1. Николай Кулик ★★★★★

    Непоганий магазин великий вибір товарів для дому купував кілька разів

  2. Юлия Воробец ★☆☆☆☆

    Я довго вибирала холодильник і нарешті я при дивилася собі, хотіла забрати з магазину але виявилося що там вм'ятина на ньому, мені погодилися це й же моделі зі складу прівезті- согласілась.Договорілісь, що я прийду на наступний день і його заберу, але приїхавши в означений час мені кажуть що холодильника немає, не привезли, а я його вже оплатила і найняла машину що б його забрати !! Навіть не подзвонили, я просто в шоці !! Адмін сказав, що я повинна поїхати своєю машиною і забрати свій холодильник якщо він мені дуже потрібен !! Хлопці ??? Так що це таке ???? Я дуже розчарована, дуже, зіпсований настрій, і бажання немає ніякого більше туди ходити !!!!

  3. Владислав Прокопчук ★☆☆☆☆

    Зазвичай купую техніку у великих мережах або інтернет-магазинах. Цього разу терміново знадобилися електроплита і змішувач. Чекати доставку довго, а в мережевих на масиві нічого не виявилося. Згадав про цей магазин. Але як тільки зайшов, то щось купувати відразу перехотілося. Співробітники всім своїм виглядом давали зрозуміти, що я тут зайвий: ніхто не підходив, нічого не пропонував і не допомагав з вибором. Будь-яке питання викликав гримасу втоми на обличчі. Потрібної плити не виявилося, але був з змішувач. Купувати не став принципово: плиту взяв в Каравані, а змішувач все-таки довелося чекати з інтернет-магазину.

  1. Влад ★☆☆☆☆

    Зазвичай купую техніку у великих мережах чи інтернет-магазинах. Цього разу терміново знадобилися електроплита та змішувач. Чекати на доставку довго, а в мережевих на масиві нічого не виявилося. Згадав про цей магазин. Але як тільки зайшов, щось купувати відразу перехотілося. Співробітники всім своїм виглядом давали зрозуміти, що тут зайвий: ніхто не підходив, нічого не пропонував і не допомагав з вибором. Будь-яке питання викликало гримасу втоми на обличчі. Потрібної плити не виявилося, але був із змішувачем. Купувати не став принципово: плиту взяв у Каравані, а змішувач таки довелося чекати з інтернет-магазину.

  2. Стас Шубин ★☆☆☆☆

    На вітрині про товар з інформації і лише модель і ціна, коли хотів знайти щось про нього, підійшов продавець і пожартував "селфі робитимете?". На мій погляд жарт був не доречним. Коли ж вирішили зробити покупку, з'ясувалося що в "супермаркеті електроніки" відсутній термінал. Тож здати покупку так і не вдалося.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ТехноХіт?

ТехноХіт знаходиться за адресою вулиця Набережна Заводська, 103А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону ТехноХіт?

Зв'язатися з ТехноХіт можна за номером телефону +38 (068) 695-77-78

Як можна дістатися до ТехноХіт?

Дістатися до ТехноХіт можна за посиланням

Advertisements