Відгуки

  1. Владислав К. ★★★★★

    Товар привозять, хоч і с затримкою. Гарантію виконують - SSD HP вмер - замінили через рік по гарантії. Сай1т прикольний. Працюють в субботу - так. Теперь про мінуси трохи: дійсно ледачі трохи "ну що там у вас? - Ну, залишайте". Можуть тижнями не дзвонили, коли чекаєш статусу ремонту. Треба їм більш сучасного директора, що під хвіст підганяв та трошки свіжої крові - молодих спеціалістів, бо іноді здається, що справді як в болоті. Менеджер Вадим - гідна людина і ефективний менеджер, йому респект.

  2. Yaroslav Hal ★☆☆☆☆

    Навчіть своїх працівників спілкуватись з людьми. Таке враження що я прийшов до них додому. Прийшов забрати вже оплачене замовлення, пред'являю їм квитанцію про оплату, стали вимагати паспорт, при тому, що у них крім мого імені і номеру телефону інформації не має. Якщо хочете зберегти свої нерви, наполегливо не рекомендую звертатись у даний магазин.

  3. Про Все Company ★☆☆☆☆

    Отже, 1 зірка, фітбек від компанії тільки тоді коли вже жопа горить і нічого зробити не можна, по гарантії здав SSD накопичувач, надав інформацію, що мені він треба назад, якщо його не можна відремонтувати і інформації мені з нього потрібна, через 2 тижні ніякої відповіді, після мого нагадування, про себе вони зробили очі по 5 копійок і роблять з мене довбня, оператор робить з мене беділа і питає нашо я здав, бо "...ссд, флешки не ремонтують... І 99% від туди неможливо дістати інфу. Якщо вам потрібна від туди інформація навіщо здали?". Топове відношення до клієнта, раніше брав і думав ще багато чого брати, але тепер не рекомендую цей сервіс, втрата інформації, про яку вони так красиво написали що не несуть відповідальності, але ви забули що для "заміни" якої у вас не має а є ремонт треба інформацію надати... Отже хочете щось купити купуйте будете довго чекати без конкретної відповіді коли буде ваш товар у них на складі, потім якщо у вас цей товар буде браковний просіть діагностику і рефанд бо вони нічого не хочуть самі робити

  1. Denis Liska ★☆☆☆☆

    Поганий сервіс, при замовленні не зв'язались. Вибору оплати немає, при оплаті безготівково почали розповідати, що ціна буде більшою і незрозумілою на скільки. якби не поспішав не купував би

  2. Igor Ignashev ★★★★★

    Все дуже круто! Ввічливо, професіонально і на продажу і на сервісі! Приємно вражений! Був перший раз, досить випадково, але тепер буду постійним клієнтом! Так тримайте, ви молодці! Європа відпочиває перед вашим сервісом!

  3. Андрей Постный ★★★☆☆

    Ціни адекватні українському ринку, доставка 2-4 дні. НЕДОЛІКИ: відсутній ПОС- термінал для безготівкового розрахунку

  1. Андрей Шакалов ★★★★★

    З парковкою біля магазина проблеми

  2. Andrii Ryzhkov ★★★★★

    Завжди покупаю тут комп'ютерні комплектуючі. Також, купував тут собі комп'ютер для роботи. Всі товари завжди високої якості.

  3. Olexiy Pyliov ★★☆☆☆

    В пункті видачі відсутній термінал для оплати карткою, замість цього ви маєте підійти до віконця каси (що? Каси? В 2021 році?) із чеком, де вам видадуть інший чек, після чого ви знову вертаєтесь до вікна видачі і забираєте товар. Тому, якщо ви не носите із собою відповідну кількість готівки, то можете одразу шукати банкомат.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса CAN.UA?

CAN.UA знаходиться за адресою вулиця Троїцька, 3 Б, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49001

Який номер телефону CAN.UA?

Зв'язатися з CAN.UA можна за номером телефону +38 (056) 790-87-07

Як можна дістатися до CAN.UA?

Дістатися до CAN.UA можна за посиланням

Advertisements